Preparaty do czyszczenia Szkła i Luster

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 42

Ustaw kierunek malejący
Strona
na stronę

Oferujemy profesjonalne i skuteczne środki do czyszczenia szkła oraz czyszczenia luster. Jeśli chodzi o szklane powierzchnie, to proponujemy preparaty do różnych powierzchni, na przykład do szyb okiennych. Skutecznym środkiem do czyszczenia szkła jest Vitrex na bazie alkoholu i rozpuszczalników. Jest wyjątkowo efektywny i szybki w działaniu, rozpuszcza wszelkiego rodzaju zabrudzania, nawet te tłuste i uporczywe. Dzięki specjalnej recepturze nie narusza czyszczonych powłok, nie pozostawia smug. To idealny produkt do mycia dużych powierzchni za pomocą myjki i ściągaczki.

W przypadku budynków i przeszkleń usytuowanych w średniej wielkości i dużych miastach, w których znajdują się drogi o dużym natężeniu ruchu, zalecane jest najpierw wstępne mycie powierzchni szklanych i usunięcie osadów tłustych i wapiennych środkiem Anticid, a dopiero później właściwe mycie, za pomocą płynu do mycia szyb. W sytuacji, gdy szkło lub szyby stały się matowe, można zastosować preparat Glass Polish - służy on do polerowania zmatowiałych powierzchni szklanych.

Przy pomocy środków do mycia szyb, luster i chemii z naszej oferty można bezsmugowo umyć powierzchnie wodoodporne oraz szkło. Niektóre preparaty będą idealne do mniejszych punktów gastronomicznych i placówek, na przykład te służące do ręcznego mycia naczyń, z kolei inne - na przykład usuwające naloty wapniowe, rdzę i kamień kotłowy - do dużych, sieciowych hoteli czy restauracji.

Istnieje grupa produktów o mocno wyspecjalizowanym działaniu - na przykład preparat Glass-Polish, który służy do polerowania zmatowiałego szkła lub środek Synto Extra do usuwania śladów markerów, długopisów i atramentu. Poza środkami czyszczącymi oferujemy również asortyment do dezynfekcji powierzchni.

Jakie branże mogą skorzystać z profesjonalnych produktów do czyszczenia szkła oraz czyszczenie luster? Miejscem ich zastosowania mogą być różnego rodzaju i wielkości powierzchnie biurowe, a poza tym obiekty z branży hotelarskiej (hotele, hostele, pensjonaty) i gastronomicznej (restauracje, bistra, kawiarnie), jak również warsztaty. Ponadto - ostatnia, szeroka kategoria - to miejsca z sanitariatami oraz wszystkie te, gdzie potrzebne są preparaty dezynfekujące powierzchnie.

 1. Jak i czym myć okna? Sprytne patenty i przegląd polecanych środków

  Jak i czym myć okna? Poradnik

  Jak i czym myć okna, by długo pozostawały czyste, bez smug i zacieków? Przedstawiamy najważniejsze zasady oraz przegląd wyselekcjonowanych środków z naszej oferty. 

  Czytaj dalej »
 2. Smugi na panelach, posadzce, oknach i lustrze - sprawdź, jak im zapobiec

  Smugi na oknach, panelach i lustrze - jak im zapobiec? Poradnik

  Po czyszczeniu podłóg oraz powierzchni ze szkła mogą pojawić się nieestetyczne plamy i zacieki. Jakie są przyczyny powstawania smug na oknach, podłogach i lustrach oraz jak im zapobiec? Przedstawiamy poradnik, po jakie środki sięgnąć, by uporać się z tym problemem.

  Czytaj dalej »
Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast