Czyszczenie Szkła i Luster

Zarówno przeszklenia jak i lustra spotykane są w budynkach użyteczności publicznej, szkołach, obiektach służby zdrowia i domach.
Najskuteczniejszym tutaj preparatem do mycia powierzchni szklanych jest Vitrex – preparat oparty na bazie alkoholu i rozpuszczalników. Poprzez szybkie działanie idealnie rozpuszcza wszelkiego rodzaju zabrudzaniatłuste jak i uporczywe. Specjalna receptura powoduje szybkie namoczenie usuwanego brudu, a dzięki zastosowaniu ścierek z mikrofazy, proces czyszczenia jest szybki i skuteczny. Na mytych powierzchniach nie pozostają żadne smugi. Vitrex sprawdza się idealnie zwłaszcza w przypadku mycia dużych powierzchni za pomocą myjki i ściągaczki. Koncentrat przeznaczony do tego rodzaju technologii.
W przypadku budynków i przeszkleń usytuowanych w miastach i w pobliżu dróg o dużym natężeniu ruchu, zalecane jest przed zastosowaniem płynu do mycia szyb wstępne umycie powierzchni szklanych preparatem do usuwania osadów tłustych i wapiennych – Anticid. W przypadku uszkodzenia powierzchni szklanej przez erozję, sól i inne czynniki zewnętrzne możemy poddać ją renowacji poprzez zastosowanie specjalnie przeznaczonego do tego preparatu – Polish Glass.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 60

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący
  1. Econom - Mycie ręczne naczyń
    138,50 zł 112,60 zł

    Econom - Mycie ręczne naczyń

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 60

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący
Tork Pramol Cleanfix Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast