Czyściwa Przemysłowe

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 121

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Oferujemy profesjonalne i skuteczne czyściwa przemysłowe od producentów, takich jak Katrin, Tork, ZPW oraz SCA. Czyściwa są zróżnicowane pod kątem koloru oraz zastosowania - proponujemy między innymi produkty wielozadaniowe, specjalistyczne oraz nasączane. Czyściwa przemysłowe - inaczej nazywane technicznymi - to asortyment, który dzieli się na 2 podstawowe rodzaje: czyściwa włókninowe oraz papierowe.

Najpopularniejsze czyściwa przemysłowe to rolki i ściereczki. Proponujemy czyściwa zarówno do lekkich, jak i trudnych zabrudzeń (również do zabrudzeń przemysłowych). Ponadto są to również czyściwa włókninowe do trudnych zabrudzeń rąk, czyściwa do polerowania, czyściwa o niskiej pylności. Osobną kategorią są ściereczki wielorazowe do czyszczenia.

Oferujemy czyściwa wykonane z bawełny, papieru, celulozy lub makulatury. Niektóre czyściwa są laminowane, dzięki temu są mocne i dobrze suszące. Produkty z naszej oferty nadają się do bezpośredniego kontaktu z żywnością, dlatego mają szerokie zastosowanie w punktach gastronomicznych i hotelarstwie.

Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast