Czyściwa Celulozowe Tork i Katrin

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 12

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Wyjątkowo chłonne, trwałe i łatwe w użytkowaniu – to tylko niektóre zalety oferowanego przemysłowego czyściwa celulozowego z papieru. Gwarantujemy jego najwyższą jakość potwierdzoną certyfikatami i proponujemy produkty przeznaczone do różnych celów, również do kontaktu z żywnością. Zapraszamy do składania zamówień.

Czyściwa celulozowe – szeroki wybór rozmiarów i parametrów

Oferowane w naszym sklepie przemysłowe czyściwa celulozowe z papieru są bardzo wydajne. Proponujemy duże rolki o długości niemal 200 m. O ponadprzeciętnej chłonności i ekonomicznym charakterze decyduje również liczba warstw – w Verde Avis znajdziesz produkty przeznaczone nawet do firm, w których bardzo intensywnie są one użytkowane. Dostępne wyroby nawinięte są na trwałe rolki o różnych średnicach.

Wydajne i praktyczne papiery z celulozy

Co sprawia, że dostępne w nasz asortymencie czyściwo przemysłowe i papiery celulozowe wykazują tak dobre właściwości związane z czyszczeniem? Imponujące efekty producenci osiągają dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii produkcyjnych. Starannie dobierają też poszczególne parametry i wykorzystują jedynie sprawdzone surowce. W rezultacie w naszej ofercie znajdują się profesjonalne artykuły papierowe, które spełniają potrzeby nawet najbardziej wymagających pracowników korzystających z nich w celu usuwania plam wody, a także innych substancji takich jak rozpuszczalniki, farby, oleje czy smary. Wszystkie te aspekty naszych wyrobów pozwalają maksymalnie podnieść efektywność pracy, a dzięki swojej super chłonności przyczyniają się do oszczędności pieniędzy.

Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast