Usuwanie Rdzy i Korozji

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 16

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 16

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Skutecznym preparatem do usuwania rdzy jest Rost-Ex S1 marki Pramol, przeznaczony do czyszczenia powierzchni z kamienia. Środek jest zalecany do wszystkich powierzchni odpornych na działanie kwasu. Stosuje się go w stanie nierozcieńczonym, najlepszą metodą aplikacji jest naniesienie za pomocą pędzla lub wałka na powierzchnię pokrytą rdzą. W przypadku wyjątkowo silnych zabrudzeń czynność można powtórzyć.

Z tej samej linii produktowej marki Pramol pochodzi środek Rost-Ex M8. Preparat ma neutralne pH, dzięki czemu można go używać na powierzchniach wrażliwych na działanie kwasu, takich jak marmur, łupek, lastriko czy cement. To skuteczny odrdzewiacz, nadający się do stosowania na zewnątrz i wewnątrz. Popularne zastosowanie tego środka to usuwanie rdzy z metalowych narzędzi, mebli i akcesoriów ogrodowych.

Do usuwania rdzy i korozji proponujemy profesjonalne preparaty o wysokiej skuteczności. Jednym z nich jest ErolCid G491 marki Buzil. To preparat na bazie kwasu fosforowego, przeznaczony do czyszczenia gresu i innych nawierzchni mikroporowatych. Poza skutecznym rozpuszczaniem rdzy, usuwa również naloty wapienne i resztki cementu. Stosowany jest najczęściej do kamionki i płytek antypoślizgowych.

Środki na rdzę oraz korozję mogą usunąć istniejące zabrudzenia, a dodatkowo zabezpieczyć powierzchnię przed rozprzestrzenianiem się korozji. Jednak należy pamiętać, że żaden środek nie przywróci zniszczonej przez korozję powierzchni dawnej świetności, bo korozja jest procesem nieodwracalnym.

Tork Pramol Cleanfix Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast