Suszarki Hotelowe

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Suszarki hotelowe z naszej oferty to produkty marki Warmtec. Jest to profesjonalny asortyment, wykonany z nowoczesnego, odpornego na zarysowania tworzywa ABS o właściwościach termoizolacyjnych. Suszarki hotelowe do włosów są zróżnicowane pod kątem mocy - oferujemy produkty o mocy 1200W lub 1800W. Zróżnicowany jest również ich poziom dźwięku - 65dB lub 70dB, a także liczba stopni regulacji temperatury (jedna-, dwu- lub trzystopniowa). Suszarki hotelowe do włosów są wyjątkowo lekkie - najlżejsze propozycje ważą 0,64 kg, najcięższe 1,2 kg.

Wszystkie modele z naszej oferty to suszarki hotelowe z gniazdem zasilania oraz uchwytem ściennym. Lekki materiał - tworzywo ABS - ułatwia i przyspiesza umocowanie urządzenia na ścianie. Suszarkę hotelową można zamontować nawet na cienkiej działkowej ścianie, płycie kartonowo-gipsowej lub płycie OSB. Suszarka do włosów hotelowa nadaje się przede wszystkim do obiektów noclegowych, takich jak hotele, hostele, domy gościnne czy pensjonaty. Niewskazany jest ich montaż na basenach i w obiektach sportowych.

Jakimi kryteriami kierować się podczas wyboru suszarki do włosów hotelowej? Przede wszystkim warto wybrać produkt od sprawdzonego producenta. Marka Warmtec to gwarancja wyjątkowej jakości, niezawodności i wytrzymałości. Istotne parametry, które mogą pomóc z decyzji zakupowej, to możliwość stopniowania temperatury powietrza oraz niewielkie wymiary i waga urządzenia, dzięki czemu łatwiej utrzymać suszarkę hotelową w ręce.

Kolejne ważne cechy to system zabezpieczający przed przegrzaniem się urządzenia oraz włącznik naciskowy na obudowie. Dzięki tego rodzaju udogodnieniu, suszarka do włosów hotelowa pracuje tylko wtedy, gdy trzymana jest w dłoni. Osobom, które planują montaż suszarki hotelowej na ścianie, rekomendujemy sięgnięcie po modele z uchwytem ściennym.

Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast