Czyszczenie Tapicerek

Najczęstszym problemem występującym przy użytkowaniu mebli tapicerowanych, pokryciem tekstylnym są ciężko usuwalne plamy. W naszej ofercie znajduje się liczna gama preparatów przeznaczonych do usuwania tego rodzaju zabrudzeń. Najbardziej popularnym i wszechstronnym preparatem i aplikowanym za pomocą sprayu jest sucha piana Tapi-Foam. Po nałożeniu tego rodzaju preparatu należy odczekać około 3-5 min, a następnie przetrzeć tapicerkę miękką szczotką. Tamponujemy odsączając resztki zabrudzeń po czym pierzemy tapicerkę.

W podobnych obszarach idealnie sprawdza się Tapi Spot różniący się zarówno metodą aplikacji poprzez naturalny Spray jak i skutecznością na innego rodzaju zabrudzenia.
W przypadku zabrudzenia tapicerki gumą do żucia, smołą lub innymi syntetycznymi zabrudzeniami wnikającymi w tekstylia, idealnym preparatem do ich usunięcia jest Gumex Spray lub Gumex. Pierwszy z tych preparatów poprzez zamrożenie zabrudzenia, pozwala na na jego wykruszenie bez pozostawiania śladów na powierzchni. Nieco inaczej działającym preparatem jest Gumex, który poprzez kompozycję rozpuszczalników usuwa zabrudzenia bez pozostawiania śladów. Ciekawym środkiem chemicznym jest również Rost-Ex T2, który idealnie i skutecznie usuwa ślady korozji występujące na tkaninach tekstylnych.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 28

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 28

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący
Tork Pramol Cleanfix Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast