Czyszczenie Tapicerek

W kategorii środków do czyszczenia tapicerek oferujemy produkty wiodących producentów, takich jak Pramol i Buzil. Asortyment jest zróżnicowany pod kątem zastosowania - proponujemy środki do czyszczenia tapicerki meblowej i samochodowej oraz skórzanych powierzchni. Osobną kategorię stanowią środki do prania różnych materiałów.

Najczęstszym problemem, występującym podczas użytkowania mebli tapicerowanych lub z pokryciem tekstylnym, są ciężko usuwalne plamy. Nie inaczej wygląda sytuacja w przypadku tapicerki samochodowej - tutaj również łatwo o nieestetyczne zabrudzenia. Czyszczenie i pielęgnacja mebli może się odbywać na sucho (np. za pomocą środków do czyszczenia tapicerki meblowej na sucho) lub mokro.

W naszej ofercie - poza preparatami do czyszczenia - znajdują się również środki do prania, między innymi tapicerki samochodowej. Wśród bogatego asortymentu preparatów przeznaczonych do usuwania różnego rodzaju zabrudzeń, najpopularniejszy środek o najbardziej wszechstronnym zastosowaniu, to sucha piana Tapi-Foam w wygodnej formie spray’u. Preparat nakłada się na zabrudzoną powierzchnię, a następnie po około 3-5 minutach przeciera tapicerkę miękką szczotką. Tamponujemy odsączając resztki zabrudzeń, po czym pierzemy tapicerkę.

W przypadku zabrudzeń tapicerki gumą do żucia, smołą lub innymi pozostałościami wnikającymi w tekstylia, idealne preparaty do ich usunięcia to Gumex Spray lub Gumex. Pierwszy z nich zamraża zabrudzenie, co pozwala na jego wykruszenie, nie pozostawiając śladów na powierzchni tapicerki. Z kolei drugi, dzięki wchodzącej w jego skład kompozycji rozpuszczalników, rozpuszcza wszelkie zabrudzenia. Ciekawym środkiem chemicznym jest również Rost-Ex T2, który idealnie i skutecznie usuwa ślady korozji występujące na tkaninach tekstylnych.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 28

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 28

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący
Tork Pramol Cleanfix Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast