Woskowanie Drewna

W kategorii wosków do drewna oferujemy asortyment rekomendowany do mebli oraz paneli. Występują one w postaci wosku w płynie do drewna lub wosku twardego do drewna. Twardy wosk do drewna to preparat, który składa się z mieszanki wosków i rozpuszczalników. Skutecznie konserwują one podłogę wykonaną z drewna lub korka, zarówno lakierowaną, jak i nielakierowaną. Służą do odnowienia i renowacji zniszczonych powierzchni, dodając im połysku. Twardy wosk można aplikować na 2 różne sposoby: ręcznie lub natryskowo.

Woski do drewna występują w zróżnicowanej kolorystyce. Popularnym produktem jest wosk bezbarwny do drewna, ale rekomendujemy również sprawdzenie linii produktowej Naturalny wygląd od marki SNEKKAR. Preparaty z tej linii podkreślają kolor i fakturę drewna, delikatnie podbijają naturalną jego barwę.

Poza konserwacją i pielęgnacją, wosk jest naturalnym i ekologicznym sposobem na impregnowanie drewna. Drugim sposobem impregnacji jest olejowanie. Każda z tych metod ma swoich zwolenników, za woskiem przemawia kilka argumentów: nadaje drewnu właściwości antystatyczne, naturalnie barwi materiał i gwarantuje subtelny efekt, można nim postarzyć drewno, łatwo go ściągnąć rozpuszczalnikiem.

Większość produktów do woskowania drewna pochodzi z oferty marki SNEKKAR. To szwajcarski producent wysokiej jakości produktów do pielęgnacji i konserwacji drewnianych powierzchni. W skład kolekcji wchodzą nie tylko woski, ale również oleje, żel do zabezpieczania drewnianych powierzchni, mydło pielęgnacyjne, preparaty do gruntownego czyszczenia, rozpuszczalnik oraz krążki stosowane do wygładzania drewna podczas olejowania.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 11

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 11

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Tork Pramol Cleanfix Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast