Środki czystości oraz kosmetyki do hotelu i restauracji - VerdeAvis

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 1666

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Wystarczy spojrzeć na internetowe opinie okolicznych obiektów z branży HoReCa, aby przekonać się, że goście przykładają dużą uwagę do wyglądu wnętrz, w których jedzą lub śpią. Utrzymanie porządku w pomieszczeniach, przez które każdego dnia przewija się ogromna liczba osób, nie należy jednak do najłatwiejszych zadań. Zwykłe płyny do mycia powierzchni często nie są w stanie uporać się z trudnymi do usunięcia przypaleniami, zwęglonymi resztkami żywności w smażalnikach lub uporczywymi plamami z tłuszczu zastygłymi na kuchence czy blacie roboczym.

Ratunkiem w tej sytuacji jest profesjonalna chemia gastronomiczna i hotelowa od takich renomowanych producentów jak choćby Elfix, Daunpol i Ecolab. Dzięki proponowanym preparatom Twój obiekt będzie lśnił czystością, goście będą polecać go swojej rodzinie i znajomym, a personel zaoszczędzi mnóstwo czasu na sprzątaniu.

Najwyższej jakości chemia dla hoteli i obiektów gastronomicznych

Zdajemy sobie sprawę, jak zróżnicowane są potrzeby naszych Klientów z sektora HoReCa, dlatego przygotowaliśmy odpowiednio rozbudowany asortyment obejmujący środki czystości do restauracji, pubów, smażalni itd. Pośród blisko 1500 artykułów kryją się między innymi preparaty do maszynowego czyszczenia dywanów i wykładzin, pianowe płyny do mycia silnie zabrudzonych powierzchni wodoodpornych i błyskawicznie rozpuszczające brud koncentraty nadające się do wszystkich podłóg.

W sprzedaży dostępna jest ponadto następująca chemia hotelowa i gastronomiczna:

- preparaty do pielęgnacji i nabłyszczania lakierowanego parkietu, kamienia naturalnego i wykładzin z tworzyw sztucznych
- płyny do mycia powierzchni sanitarnych, urządzeń kuchennych i armatury
- powłoki polimerowe odporne na środki dezynfekcyjne
- alkaliczne preparaty do czyszczenia grillów, piekarników, frytownic, patelni i rusztów. Można u nas zamówić też mydła antybakteryjne i inne środki do dezynfekcji rąk i powierzchni.

Fachowe doradztwo przy doborze chemii hotelowej i gastronomicznej

Nie wiesz, które środki czystości będą najlepsze do Twojej restauracji lub pensjonatu? Chętnie Ci pomożemy w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania! Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, a doświadczeni eksperci skompletują dla Ciebie skrojony do potrzeb Twojego obiektu zestaw chemii gastronomicznej lub hotelowej.

W branży hotelarskiej i gastronomicznej zachowanie wysokiego poziomu czystości pomieszczeń, jest kwestią dbałości nie tylko o wizerunek samej placówki, ale przede wszystkim zdrowia gości. Produkty dostępne w naszej ofercie zapewnią wysoką jakość utrzymania czystości. Zastosowanie profesjonalnych środków czystości oraz odpowiednia organizacja etapów sprzątania w hotelowej lub restauracyjnej kuchni sprawi, że sprzątanie nie będzie wcale długie i męczące. Wysoka efektywność sprzątania hoteli i restauracji pozytywnie wpłynie na funkcjonowanie obiektu, oraz pozytywny jego odbiór przez klientów.

Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast