Ręczniki Papierowe w Roli

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 45

Ustaw kierunek malejący
Strona
na stronę

Mniejsze lub większe, jedno- i kilkuwarstwowe, białe, wybarwione bądź z minimalistycznymi zdobieniami i gofrowaniem, w roli albo z adaptorem – wybór należy do Ciebie. W Verde Avis dostępne są ręczniki papierowe do rąk we wielu odsłonach, więc na pewno szybko znajdziesz wariant, który najlepiej sprosta Twoim potrzebom. Chłonność, ergonomia i łatwość użytkowania to tylko niektóre z zalet proponowanych wyrobów.

Ręczniki papierowe do rąk w roli – nowoczesne i ekonomiczne

Forma przygotowania tych artykułów bardzo ułatwia wyciąganie papieru, co sprawia, że korzystanie z nich jest wyjątkowo wygodne. Ważna jest także oszczędność, na którą wpływ ma to, że proponowane ręczniki papierowe w roli do rąk to produkty jedno- lub kilkuwarstwowe, a dzięki temu bardzo miękkie i chłonne. Wyróżnia je wysoka trwałość, co ułatwia osuszanie dłoni bez konieczności sięgania po wiele listków.

Bogactwo praktycznych ręczników papierowych

Oferowane akcesoria są funkcjonalne, a z uwagi na możliwość zamocowania w dozowniku także higieniczne. Materiał, którym wyciera się umyte dłonie, pozostaje bowiem wolny od kurzu, a wstęga papieru podzielona perforacjami na równe części ułatwia higieniczne odrywanie określonej liczby listków. Dzięki temu gotowy do pobrania przez inną osobę produkt pozostaje w pełni estetyczny i suchy. Jeśli natomiast w Twoim domu brakuje dozownika do papierowego ręcznika do rąk w roli, zachęcamy do odwiedzenia kategorii poświęconej także tej grupie produktów. Oferujemy mnóstwo akcesoriów do tych artykułów z papieru – zapraszamy do ich zakupu.

Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast