Przemysłowe maszyny czyszczące i środki higieniczne - VerdeAvis

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 1596

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Utrzymanie porządku i higieny w zakładach produkcyjnych ma ogromne znaczenie nie tylko dla zapewnienia wysokiego poziomu bezpieczeństwa pracowników, ale i odpowiedniej jakości wyrobów. Nawet niewielkie zabrudzenia maszyn mogą przecież spowodować powstanie niepożądanych kontaminacji, a nawet - choćby w przypadku artykułów spożywczych - przyczynić się do wycofania ze sprzedaży całej partii towaru. Profesjonalne środki chemiczne do czyszczenia przemysłowego z naszego sklepu online pozwalają zdusić tego rodzaju problemy w zarodku.

Oferujemy m.in.:

- wysokoskoncentrowane preparaty z atestem PZH do mycia maszyn
- uniwersalne, chemiczne środki do zastosowań przemysłowych, które wydajnie usuwają smary
- powłoki polimerowe zwiększające odporność powierzchni na ścieranie.

Przemysłowe środki czyszczące muszą być bardzo wydajne i radzić sobie z całym szeregiem osadów mineralnych, smarów oraz innymi trudnymi do usunięcia zabrudzeniami. Z dumą możemy potwierdzić, że nasze wyroby będą w stanie spełnić te oczekiwania. Zapraszamy do składania zamówień!

Sprzątanie obiektów przemysłowych, hal produkcyjnych i budynków wymaga odpowiedniego przygotowania oraz zastosowania chemii profesjonalnej, zwłaszcza jeżeli występują różnego rodzaju tłuste, uporczywe zabrudzenia, pozostałości produkcyjne, pyły czy osady. Ważne jest bieżące usuwanie zabrudzeń, ponieważ zaniedbanie na tym polu może zagrażać zdrowiu i bezpieczeństwu pracowników. Odpowiednie sprzątanie takiej powierzchni wpłynie też na przedłużenie żywotności i sprawności maszyn będących wyposażeniem różnego rodzaju hal produkcyjnych.

Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast