Pramol

PramolFirma PRAMOL-CHEMIE AG szwajcarski producent profesjonalnych środków czystości charakteryzującymi się wysoką jakością i dobrze dobraną recepturą pod kątem specjalistycznego zastosowania. Pramol sprzedaje swoje produkty na rynkach międzynarodowych od ponad 30 lat i odnosi na bieżąco kolejne sukcesy sukcesy. Asortyment obejmuje środki do czyszczenia budynków, warsztatów, przemysłu spożywczego i ciężkiego, supermarketów, HoReCA, instytucji publicznych i prywatnych, szpitali, domów opieki, firmy cateringowe.

Profesjonalni użytkownicy potrzebują produktów, które są imponujące pod względem:

  • Wyniku czyszczenia i konserwacji
  • Metody aplikacji
  • Charakterystyki środowiskowej
  • Ekonomii (kosztu użytkowania)
  • Wszystkie produkty podlegają ciągłym usprawnieniom na podstawie informacji otrzymanych od użytkowników

Producent w swoim laboratorium projektowym weryfikuje każdy produkt co jest gwarancją na to że produkty działają zgodnie z wymaganiami. Optymalizujemy produkty poprzez przeprowadzanie testów aplikacji przeprowadzanych wewnętrznie i na miejscu u wybranych Klientów. Surowce chemiczne i materiały są wybierane zgodnie z kryteriami środowiskowymi.

W skład oferowanych produktów występują głównie koncentraty i super koncentraty które pozwalają na optymalizację gospodarki magazynowej, są wydajne i pozwalają optymalizować koszty. Dla zainteresowanych dostępne są również produkty gotowe do użycia. Zakres produktów obejmuje: Preparaty myjące, preparaty myjąco-konserwujące Preparaty do sanitariatów, Preparaty polimerowe, Stripery, Preparaty do powierzchni drewnianych, Preparaty do czyszczenia dywanów i tekstyliów, Preparaty dezynfekujące, Preparaty specjalistyczne, Preparaty z linii POL, Preparaty z linii ECO, Linia produktów do kuchni, Linia produktów do usuwania graffiti, Linia produktów specjalistycznych, Super koncentraty

Elementy 1 do 16 100 całkowita

Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast