Czyszczenie Powierzchni

Szeroka gama produktów do gruntownego czyszczenia oraz bieżącego utrzymania czystości. Znajdują się tutaj profesjonalne produkty do odplamiania i czyszczenia wykładzin, dywanów i tapicerek. Specjalistyczne środki do utrzymania marmuru oraz zabezpieczenia i utrzymania posadzek i powierzchni kamiennych ze szczególnym uwzględnieniem czyszczenia fug. Osobną linię produktów tworzą preparaty do mycia, konserwacji, czyszczenia i zabezpieczania podłóg z PCV i Linoleum. Specjalna formuła zawarta we wskazywanych tu preparatach chemicznych chroni i zabezpiecza szczególnie wrażliwe na zamoczenie i doczyszczanie powierzchnie z naturalnego i ekologicznego linoleum. Koncentraty z kolei do mycia zabrudzeń w kuchni usuwają zarówno zabrudzenia tłuste, przypalenia jak i doskonale sprawdzają się w zmywarkach i piecach konwekcyjnych.

Osobną grupą produktów są preparaty do czyszczenia powierzchni sanitarnych i łazienek. Odkamieniają one zarówno powierzchnie usuwając osady wapienne, jak i osady z mydła i uryny. Nie wpływają one negatywnie na powierzchnie z akrylu, powierzchnie chromowane i z tworzyw sztucznych. Preparaty do bieżącego utrzymania łazienek są mocno dezodorowane co pozwala na zachowanie długotrwałego wrażenia świeżości. Koncentraty i preparaty gotowe do użycia dzięki formułom w nich zawartych świetnie czyszczą powierzchnie szklane i lustrzane. Ważną grupą produktów są środki usuwające zabrudzenia z powierzchni syntetycznych bez uszkadzania ich powierzchni, takich jak monitory, laptopy, klawiatury, myszki, płyty laminowane i innych.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 253

na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. Absorb
  266,43 zł 216,61 zł

  Absorb

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 253

na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. Smugi na panelach, posadzce, oknach i lustrze - sprawdź, jak im zapobiec

  Smugi na oknach, panelach i lustrze - jak im zapobiec? Poradnik

  Po czyszczeniu podłóg oraz powierzchni ze szkła mogą pojawić się nieestetyczne plamy i zacieki. Jakie są przyczyny powstawania smug na oknach, podłogach i lustrach oraz jak im zapobiec? Przedstawiamy poradnik, po jakie środki sięgnąć, by uporać się z tym problemem.

  Czytaj dalej »
 2. Posadzki żywiczne - rodzaje, czyszczenie i konserwacja

  Czyszczenie i konserwacja posadzki żywicznej - poradnik

  Posadzki żywiczne od wielu lat szeroko stosuje się w magazynach, obiektach użyteczności publicznej czy sklepach wielkopowierzchniowych. Innymi słowy wszędzie tam, gdzie liczy się wytrzymałość podłogi na obciążenia i uszkodzenia oraz łatwość utrzymania czystości. Ostatnio tego typu podłogi zaczęto wykorzystywać również w aranżacjach nowoczesnych mieszkań i domów. Dlaczego? Sprawdźmy!

  Czytaj dalej »
 3. Czyszczenie i konserwacja posadzek betonowych

  Czyszczenie, impregnacja i konserwacja posadzek betonowych - poradnik

  Regularne czyszczenie posadzki betonowej przy pomocy odpowiednich środków pozwoli zachować ją w doskonałym stanie przez długi czas. Konserwowanie i impregnowanie jej powierzchni przedłuża trwałość i poprawia walory estetyczne, a także zabezpiecza przed powstawaniem zabrudzeń. Które środki z naszej oferty nadają się do czyszczenia posadzki betonowej, a które będą odpowiednie do impregnacji i konserwacji betonu? 

  Czytaj dalej »
 4. Jak usunąć rdzę z metalu i kamienia (płytek, kostki, betonu)?

  Jak usunąć rdzę z metalu i kamienia? Poradnik

  Jeśli gdzieś dociera wilgoć,to możemy mieć pewność, że z czasem pojawi się tam również rdza. Pomieszczenia w naszych mieszkaniach, które są najbardziej narażone na oddziaływanie wody,to łazienka i kuchnia. Mieszkańcy domów jednorodzinnych walczą dodatkowo z rdzawymi osadami na kostce brukowej i betonie. Zatem jak usunąć rdzę z metalu, płytek czy kamienia? Odpowiadamy w najnowszym wpisie blogowym.

  Czytaj dalej »
 5. Czyszczenie mebli drewnianych - czym czyścić i jak nabłyszczyć?

  Czym czyścić drewniane meble? Przegląd profesjonalnych środków

  Często nie zwraca się uwagi na preparaty, których używa się do czyszczenia konkretnych powierzchni. Kiedy zbliża się czas weekendowych porządków, wiele osób łapie z półki w supermarkecie pierwszy lepszy uniwersalny środek do wszystkiego i używa go bez zastanowienia również do czyszczenia mebli drewnianych. Tymczasem drewno wymaga szczególnej uwagi podczas jego pielęgnacji.

  Czytaj dalej »
Tork Pramol Cleanfix Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast