Preparaty do Czyszczenia Powierzchni

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 204

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Szeroka gama produktów do gruntownego czyszczenia oraz bieżącego utrzymania czystości. Znajdują się tutaj profesjonalne produkty do odplamiania i czyszczenia wykładzin, dywanów i tapicerek. Specjalistyczne środki do utrzymania marmuru oraz zabezpieczenia i utrzymania posadzek i powierzchni kamiennych ze szczególnym uwzględnieniem czyszczenia fug. Osobną linię produktów tworzą preparaty do mycia, konserwacji, czyszczenia i zabezpieczania podłóg z PCV i Linoleum. Specjalna formuła zawarta we wskazywanych tu preparatach chemicznych chroni i zabezpiecza szczególnie wrażliwe na zamoczenie i doczyszczanie powierzchnie z naturalnego i ekologicznego linoleum. Koncentraty z kolei do mycia zabrudzeń w kuchni usuwają zarówno zabrudzenia tłuste, przypalenia jak i doskonale sprawdzają się w zmywarkach i piecach konwekcyjnych.

Osobną grupą produktów są preparaty do czyszczenia powierzchni sanitarnych i łazienek. Odkamieniają one zarówno powierzchnie usuwając osady wapienne, jak i osady z mydła i uryny. Nie wpływają one negatywnie na powierzchnie z akrylu, powierzchnie chromowane i z tworzyw sztucznych. Preparaty do bieżącego utrzymania łazienek są mocno dezodorowane co pozwala na zachowanie długotrwałego wrażenia świeżości. Koncentraty i preparaty gotowe do użycia dzięki formułom w nich zawartych świetnie czyszczą powierzchnie szklane i lustrzane. Ważną grupą produktów są środki usuwające zabrudzenia z powierzchni syntetycznych bez uszkadzania ich powierzchni, takich jak monitory, laptopy, klawiatury, myszki, płyty laminowane i innych.

 1. Jak i czym odtłuścić szyby, meble i płytki podłogowe w domu?

  Jak i czym odtłuścić szyby, meble i płytki podłogowe w domu? Poradnik

  Czym odtłuścić szyby, meble i płytki podłogowe? Wybór zależy przede wszystkim od tego, z jakiego wykonane zostały materiału, ale także od poziomu zabrudzeń. Dziś na blogu przedstawiamy sposoby i skuteczne środki w walce z tłustymi zabrudzeniami.

  Czytaj dalej »
 2. Smugi na panelach, posadzce, oknach i lustrze - sprawdź, jak im zapobiec

  Smugi na oknach, panelach i lustrze - jak im zapobiec? Poradnik

  Po czyszczeniu podłóg oraz powierzchni ze szkła mogą pojawić się nieestetyczne plamy i zacieki. Jakie są przyczyny powstawania smug na oknach, podłogach i lustrach oraz jak im zapobiec? Przedstawiamy poradnik, po jakie środki sięgnąć, by uporać się z tym problemem.

  Czytaj dalej »
 3. Posadzki żywiczne - rodzaje, czyszczenie i konserwacja

  Czyszczenie i konserwacja posadzki żywicznej - poradnik

  Posadzki żywiczne od wielu lat szeroko stosuje się w magazynach, obiektach użyteczności publicznej czy sklepach wielkopowierzchniowych. Innymi słowy wszędzie tam, gdzie liczy się wytrzymałość podłogi na obciążenia i uszkodzenia oraz łatwość utrzymania czystości. Ostatnio tego typu podłogi zaczęto wykorzystywać również w aranżacjach nowoczesnych mieszkań i domów. Dlaczego? Sprawdźmy!

  Czytaj dalej »
 4. Czyszczenie i konserwacja posadzek betonowych

  Czyszczenie, impregnacja i konserwacja posadzek betonowych - poradnik

  Regularne czyszczenie posadzki betonowej przy pomocy odpowiednich środków pozwoli zachować ją w doskonałym stanie przez długi czas. Konserwowanie i impregnowanie jej powierzchni przedłuża trwałość i poprawia walory estetyczne, a także zabezpiecza przed powstawaniem zabrudzeń. Które środki z naszej oferty nadają się do czyszczenia posadzki betonowej, a które będą odpowiednie do impregnacji i konserwacji betonu? 

  Czytaj dalej »
 5. Jak usunąć rdzę z metalu i kamienia (płytek, kostki, betonu)?

  Jak usunąć rdzę z metalu i kamienia? Poradnik

  Jeśli gdzieś dociera wilgoć,to możemy mieć pewność, że z czasem pojawi się tam również rdza. Pomieszczenia w naszych mieszkaniach, które są najbardziej narażone na oddziaływanie wody,to łazienka i kuchnia. Mieszkańcy domów jednorodzinnych walczą dodatkowo z rdzawymi osadami na kostce brukowej i betonie. Zatem jak usunąć rdzę z metalu, płytek czy kamienia? Odpowiadamy w najnowszym wpisie blogowym.

  Czytaj dalej »
Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast