Dozowniki do Serwetek

W naszej ofercie dozowników do serwetek znajdują się dozowniki do serwetek w składce na ladę, dozowniki serwetek na stolik, a także dozowniki do chusteczek higienicznych. Asortyment jest zróżnicowany również pod kątem materiału - oferujemy serwetnik drewniany, dozownik do serwetek aluminiowy i stalowy. Innym wariantem tego produktu jest dozownik do serwetek w składce do zabudowy.

Wszystkie produkty z tej kategorii to dozowniki do serwetek Tork. Ta marka jest liderem w dostarczaniu artykułów higienicznych dla branży przemysłowej, medycznej i gastronomicznej. Jedną z propozycji tego brandu jest pionowy dozownik do serwetek. Czym wyróżnia się od pozostałych? Ten model to idealny produkt dla restauracji i kawiarni, w których jest duże natężenie ruchu, a niewiele osób do obsługi.

Pionowa orientacja dozownika to oszczędność miejsca na stoliku, dozowanie pojedynczej serwetki zmniejsza ich zużycie, ponadto to rozwiązanie higieniczne. Z kolei serwetnik drewniany od marki Tork - za sprawą eleganckiego materiału - odnajdzie się nawet w stylowych i ekskluzywnych wnętrzach. Również tutaj serwetki są dozowane pojedynczo, co w efekcie ogranicza ich zużycie minimum o 25%.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 20

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 20

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Tork Pramol Cleanfix Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast