Dozowniki do Serwetek Tork

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 19

Ustaw kierunek malejący
na stronę

W naszej ofercie dozowników do serwetek znajdują się dozowniki do serwetek w składce na ladę, dozowniki serwetek na stolik, a także dozowniki do chusteczek higienicznych. Asortyment jest zróżnicowany również pod kątem materiału - oferujemy serwetnik drewniany, dozownik do serwetek aluminiowy i stalowy. Innym wariantem tego produktu jest dozownik do serwetek w składce do zabudowy.

Wszystkie produkty z tej kategorii to dozowniki do serwetek Tork. Ta marka jest liderem w dostarczaniu artykułów higienicznych dla branży przemysłowej, medycznej i gastronomicznej. Jedną z propozycji tego brandu jest pionowy dozownik do serwetek. Czym wyróżnia się od pozostałych? Ten model to idealny produkt dla restauracji i kawiarni, w których jest duże natężenie ruchu, a niewiele osób do obsługi.

Pionowa orientacja dozownika to oszczędność miejsca na stoliku, dozowanie pojedynczej serwetki zmniejsza ich zużycie, ponadto to rozwiązanie higieniczne. Z kolei serwetnik drewniany od marki Tork - za sprawą eleganckiego materiału - odnajdzie się nawet w stylowych i ekskluzywnych wnętrzach. Również tutaj serwetki są dozowane pojedynczo, co w efekcie ogranicza ich zużycie minimum o 25%.

Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast