Czyściwa Papierowe

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 63

Ustaw kierunek malejący
Strona
na stronę

Czyściwa papierowe to produkty celulozowe, celulozowo-makulaturowe lub makulaturowe. Oferujemy asortyment od wiodących producentów, takich jak Katrin, Tork oraz SCA. Czyściwo papierowe to produkt o szerokim zastosowaniu - oferujemy wersje do trudnych, średnich lub lekkich zabrudzeń. Produkt o najbardziej ogólnym zastosowaniu to czyściwo do podstawowych zadań. Najczęściej służy do wycierania dłoni i pełni rolę papierowego ręcznika w łazience, ale to nie jedyne jego zastosowanie. Jest pomocny również podczas sprzątania, bo dobrze wchłania wodę, olej i brud.

Czyściwa celulozowe Tork to przede wszystkim czyściwa z serii 400 Performance w kategorii jakościowej Advanced. Czyściwa te są wykonane w unikalnej technologii TAD lub Hybrid i są one o 36% bardziej chłonne, o 35% bardziej mięsiste i miękkie i o 27% bardziej wytrzymałe od czyściw wykonanych w technologii tradycyjnej. Dzięki temu, że czyściwa celulozowe Tork mogą być dopuszczone do kontaktu z żywnością, mają szerokie zastosowanie w restauracjach, kawiarniach i innych punktach gastronomicznych.

Czyściwo makulaturowe to kolejna propozycja wielozadaniowego produktu, który nadaje się przede wszystkim do podstawowych czynności czyszczących - zbierania wody, ścierania lub w charakterze papierowego ręcznika do rąk. Marka Katrin prezentuje na poziomie Plus kilka czyściw przemysłowych wykonanych z wysokiej jakości celulozy. Czyściwa Classic to makulatura o bardzo wysokiej jakości i w bardzo dobrej cenie. Basic to czyściwa makulaturowe - ekonomiczne.

Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast