Czyściwa Papierowe

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 56

Ustaw kierunek malejący
Strona
na stronę

Czyściwa papierowe to produkty celulozowe, celulozowo-makulaturowe lub makulaturowe. Oferujemy asortyment od wiodących producentów, takich jak Katrin, Tork oraz SCA. Czyściwo papierowe to produkt o szerokim zastosowaniu - oferujemy wersje do trudnych, średnich lub lekkich zabrudzeń. Produkt o najbardziej ogólnym zastosowaniu to czyściwo do podstawowych zadań. Najczęściej służy do wycierania dłoni i pełni rolę papierowego ręcznika w łazience, ale to nie jedyne jego zastosowanie. Jest pomocny również podczas sprzątania, bo dobrze wchłania wodę, olej i brud.

Czyściwa celulozowe Tork to przede wszystkim czyściwa z serii 400 Performance w kategorii jakościowej Advanced. Czyściwa te są wykonane w unikalnej technologii TAD lub Hybrid i są one o 36% bardziej chłonne, o 35% bardziej mięsiste i miękkie i o 27% bardziej wytrzymałe od czyściw wykonanych w technologii tradycyjnej. Dzięki temu, że czyściwa celulozowe Tork mogą być dopuszczone do kontaktu z żywnością, mają szerokie zastosowanie w restauracjach, kawiarniach i innych punktach gastronomicznych.

Czyściwo makulaturowe to kolejna propozycja wielozadaniowego produktu, który nadaje się przede wszystkim do podstawowych czynności czyszczących - zbierania wody, ścierania lub w charakterze papierowego ręcznika do rąk. Marka Katrin prezentuje na poziomie Plus kilka czyściw przemysłowych wykonanych z wysokiej jakości celulozy. Czyściwa Classic to makulatura o bardzo wysokiej jakości i w bardzo dobrej cenie. Basic to czyściwa makulaturowe - ekonomiczne.

W zakładach przemysłowych, warsztatach, restauracjach, hotelach i innych miejscach publicznych konieczne jest zachowanie nienagannej czystości. Niezależnie od tego, czy chodzi o usunięcie smaru z powierzchni maszyny, czy wytarcie rozlanego płynu, czyściwa przemysłowe pomogą Ci zachować wysoki poziom higieny. Tak się składa, że w naszej ofercie znajdziesz niezawodne produkty celulozowe, makulaturowe oraz celulozowo-makulaturowe, za którymi stoją uznani producenci w branży, w tym: Katrin, Lamix, Tork, Merida, VelvetCare oraz BulkySoft.

Ze względu na swoją wyjątkową chłonność czyściwa papierowe wykorzystywane są do usuwania rozlanych płynów i plam z olejów, a także zabrudzeń i kurzu z różnego typu powierzchni. Charakteryzują się dużymi zdolnościami czyszczącymi oraz szybką absorpcją, a przy tym są wydajne i przeznaczone do pracy na sucho i mokro. Specjalna technologia klejenia warstw – w formie nieregularnych linii przypominających włókna – gwarantuje większą trwałość oraz chroni przed rozwarstwianiem.

Niezawodne czyściwa papierowe w sklepie Verde Avis

Oferujemy czyściwa papierowe do lekkich, średnich, a nawet trudnych zabrudzeń. Choć najczęściej służą do wycierania dłoni, znajdują zastosowanie zwłaszcza w tych branżach, gdzie konieczne jest utrzymanie idealnej czystości i higieny. Doskonale chłoną wodę, olej oraz brud. Sprawdzą się zarówno w lokalach gastronomicznych i serwisach samochodowych, jak również w fabrykach i zakładach posiadających własną linię produkcyjną. Występują w kolorze białym, niebieski, zielonym oraz żółtym.

Czyściwa papierowe – celulozowe lub makulaturowe – to produkty wielozadaniowe. Niektóre z nich zostały dopuszczone do kontaktu z żywnością, dlatego znajdują zastosowanie w branży przetwórczej i spożywczej. W przeciwieństwie do tradycyjnych ręczników papierowych są bardziej mięsiste i wytrzymałe. Wykonane zostały w technologii TAD lub Hybrid. Dokładne parametry techniczne znajdziesz w opisie każdego produktu. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.

Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast