Usuwanie Zabrudzeń

Coraz częściej na elewacjach i powierzchniach użyteczności publicznej, takich jak obiekty administracyjne, kulturalne, sportowe, środki komunikacji pojawiają się niechciane, pseudo-artystyczne, często wulgarne napisy graffiti. Aby usunąć tego rodzaju zabrudzenia, musimy zastosować specjalistyczne preparaty nie niszczące powierzchni na której są aplikowane, skutecznie usuwające jednak farbę. W zależności od powierzchni na której są stosowane mogą mieć konsystencję płynną o zwiększonej lepkości lub mogą to być pasty.

Podobnie kierunkowe podejście musimy zastosować w przypadku usuwania plam najczęściej występujących na powierzchniach tekstylnych, wykładzinach, dywanach i tapicerkach. Odpowiednio dobrane preparaty usuną każde zabrudzenie łącznie z gumą i smołą.

Osobną grupę produktów stanowią preparaty do doczyszczania stali nierdzewnej zarówno z bieżących zabrudzeń jak i głębokich wżerów – również chemicznych, pojawiających się w postaci zacieków i ciemnych chemicznych plam. Często wraz z uporczywym i trudnym do usunięcia kamieniem występuje problem zabrudzeń rdzą, która wniknęła w strukturę powierzchni. Usuwając kamień musimy wziąć pod uwagę powierzchnię na której aplikujemy preparaty czyszczące. Przy odpowiednim doborze środków jesteśmy w stanie usunąć kamień wapienny, chlorowy a nawet właśnie rdzę. Przy usuwaniu korozji najistotniejszym jest dobór preparatu w zależności od powierzchni w którą wniknęła rdza. Stosujemy tu inne preparaty do tekstyliów, do powierzchni wapiennych i do kamienia. Po usunięcie uporczywych zabrudzeń, ważne jest aby w odpowiedni sposób zabezpieczyć i zakonserwować powierzchnię – do tego celu warto wykorzystać preparaty konserwujące.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 127

na stronę
Ustaw kierunek malejący
  1. Lime-A-Way Extra
    264,79 zł 215,28 zł

    Lime-A-Way Extra

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 127

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Tork Pramol Cleanfix Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast