Splast

SplastSPLAST to czołowy producent profesjonalnego sprzętu ręcznego do utrzymywania czystości, który znajduje szerokie zastosowanie w efektywnym sprzątaniu biur, hoteli, szpitali, szkół, zakładów przemysłowych itp.

W bogatej ofercie SPLAST dominują trzy linie produktowe:

  • Aqua Splast - Grupa ergonomicznych i bardzo zaawansowanych jakościowo zestawów, wózków oraz stelaży zaprojektowana w celu optymalizacji procesu profesjonalnego sprzątania na mokro dużych powierzchni.
  • Comfort Splast - Grupa ekskluzywnych produktów do profesjonalnego utrzymywania czystości przeznaczonych przede wszystkim dla branży hotelarskiej. To systemy modułowych zestawów o nowoczesnym wzornictwie oraz z możliwością zabudowy – tekstyliami bądź drewnem w zależności od wystroju wnętrza, w którym sprzęt ma pracować.
  • Asseptico Splast - Grupa zestawów, wózków oraz stelaży wykonanych w technologii antybakteryjnej zgodnie z normą ISO:22196 (Plastics Measurement of antibacterial activity on plastics surface). Wynik ekspertyzy w zakresie redukcji wzrostu badanych mikroorganizmów na powierzchni produktów AssepticoSplast® wytworzonej w nanotechnologii wyniósł nawet 99,9%.

Oferta asortymentowa jest kompleksowa i pozwala do dobranie rozwiązań do mniejszych powierzchni jak zestawy Piko lub wózki Mikro. Do zastosowania w biurach, szpitalach, szkołach i zakładach przemysłowych rekomenduje się zastosowanie jedno i dwu wiaderkowych rozwiązań. Konstrukcje wózków mogą być wykonane z elementów chromowanych lub z tworzywa sztucznego. Dla hotelarstwa firma Splast przygotowała szeroką gammę zestawów hotelowych z tworzywa sztucznego w skład których wchodzą również wózki na bieliznę. Stelaże płaskie czy systemowe jak Klik Mono, Klik Plus, Klik Super, Klik Kombi ułatwiają pracę wraz z odpowiednio dobranym mopem wymiennym z mikrofazy lub bawełnianym. Rozwiązania marki Splast cieszę się dużym zaufaniem Klientów z uwagi na dowolną możliwość konfigurowania zestawów. Dodatkowo w razie potrzeby można zamówić indywidualnie każde akcesorium.

Elementy 1 do 16 300 całkowita

Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast