Dozowniki Ręczników papierowych w Składce Tork

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 24

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Ręczniki papierowe występują w roli lub w składce - każdy z tych rodzajów wymaga odpowiedniego podajnika. Oferujemy wysokiej jakości dozowniki na ręczniki papierowe w listkach od wiodących producentów takich rozwiązań: marek Katrin i Tork. Firma Tork jest liderem produktów higienicznych - w swoim asortymencie stawia przede wszystkim na komfort i wygodę użytkowania.

Podajnik do ręczników papierowych w składce dostępny jest w kolorze białym, czarnym oraz srebrnym (wykonany z metalu). Uniwersalna kolorystyka odnajdzie się w dowolnie zaaranżowanej łazience, kuchni lub pomieszczeniu gospodarczym.

Ponadto dozownik ręczników papierowych w składce można również podzielić na warianty, takie jak dozownik do ręczników wielopanelowych, dozownik mini lub dozownik nablatowy. Dozownik nablatowy to propozycja do miejsc, gdzie nie istnieje możliwość wiercenia otworów w ścianie. Prosty montaż to największy atut tego modelu.

Dozowniki na ręczniki papierowe w listkach posiadają szereg funkcjonalnych cech, które ułatwiają montaż, użytkowanie, a także redukują zużycie ręczników w składce. W zależności od konkretnego modelu mogą one pomieścić nawet 2-3 wkłady. Niektóre warianty są wykonane ze szczotkowanej stali, a inne z plastiku. Zarówno pierwszy, jak i drugi rodzaj materiału jest odporny na wilgoć oraz długotrwałą eksploatację. Z dozowników w miejscach, takich jak łazienka w przychodni lub kuchnia w restauracji, korzysta się bardzo często, dlatego warto postawić na asortyment wysokiej jakości i od wiodącego producenta.

Niektóre modele posiadają okienko, dzięki któremu widać poziom zużycia ręczników papierowych. Dozowniki na ręczniki papierowe w listkach posiadają otwarcie z boku, dzięki temu wymiana wkładu jest możliwa w każdej chwili, szybko i bezproblemowo. Urządzenia marki Tork - stanowiące większość w tej kategorii produktowej - są kompatybilne z innym asortymentem tego producenta. Dzięki temu łatwo dopasować dozownik do ręcznika czy czyściwa.

Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast