Dozowniki Ręczników w Składce

Ręczniki papierowe występują w roli lub w składce - każdy z tych rodzajów wymaga odpowiedniego podajnika. Oferujemy wysokiej jakości dozowniki na ręczniki papierowe w listkach od wiodących producentów takich rozwiązań: marek Katrin i Tork. Firma Tork jest liderem produktów higienicznych - w swoim asortymencie stawia przede wszystkim na komfort i wygodę użytkowania.

Podajnik do ręczników papierowych w składce dostępny jest w kolorze białym, czarnym oraz srebrnym (wykonany z metalu). Uniwersalna kolorystyka odnajdzie się w dowolnie zaaranżowanej łazience, kuchni lub pomieszczeniu gospodarczym.

Ponadto dozownik ręczników papierowych w składce można również podzielić na warianty, takie jak dozownik do ręczników wielopanelowych, dozownik mini lub dozownik nablatowy. Dozownik nablatowy to propozycja do miejsc, gdzie nie istnieje możliwość wiercenia otworów w ścianie. Prosty montaż to największy atut tego modelu.

Dozowniki na ręczniki papierowe w listkach posiadają szereg funkcjonalnych cech, które ułatwiają montaż, użytkowanie, a także redukują zużycie ręczników w składce. W zależności od konkretnego modelu mogą one pomieścić nawet 2-3 wkłady. Niektóre warianty są wykonane ze szczotkowanej stali, a inne z plastiku. Zarówno pierwszy, jak i drugi rodzaj materiału jest odporny na wilgoć oraz długotrwałą eksploatację. Z dozowników w miejscach, takich jak łazienka w przychodni lub kuchnia w restauracji, korzysta się bardzo często, dlatego warto postawić na asortyment wysokiej jakości i od wiodącego producenta.

Niektóre modele posiadają okienko, dzięki któremu widać poziom zużycia ręczników papierowych. Dozowniki na ręczniki papierowe w listkach posiadają otwarcie z boku, dzięki temu wymiana wkładu jest możliwa w każdej chwili, szybko i bezproblemowo. Urządzenia marki Tork - stanowiące większość w tej kategorii produktowej - są kompatybilne z innym asortymentem tego producenta. Dzięki temu łatwo dopasować dozownik do ręcznika czy czyściwa.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 24

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 24

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Tork Pramol Cleanfix Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast