Preparaty do czyszczenia Wykładzin i Dywanów

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 18

Ustaw kierunek malejący
na stronę

W kategorii środków do czyszczenia wykładzin oraz środków do prania dywanów oferujemy profesjonalne preparaty przeznaczone do ekstrakcyjnego prania, szamponowania, odplamiania i usuwania zabrudzeń stałych. Preparaty do czyszczenia wykładzin i dywanów są również w formie spray’u lub pianki, dzięki temu ich użycie na zabrudzonych powierzchniach jest jeszcze prostsze i można precyzyjnie zaaplikować środek tylko na obszar wymagający interwencji.

Profesjonalne środki do czyszczenia wykładzin i dywanów charakteryzują się wyjątkową efektywnością i wydajnością. Proponujemy zróżnicowany asortyment, rekomendowany do konkretnych materiałów i powierzchni: chemię do prania wykładzin i dywanów, preparaty do prania tapicerki, szampony do dywanów i wykładzin tekstylnych. Inne produkty, takie jak odpieniacz, odplamiacz lub środek do usuwania plam z rdzy i tkanin, to idealne wsparcie, stanowiące doskonałe uzupełnienie dla środków do czyszczenia dywanów i tapicerek. Preparaty z naszej oferty są skondensowane i wydajne, zazwyczaj rozcieńcza się je wodą, dzięki czemu wystarczają na znacznie dłużej niż inne środki.

Najpopularniejszym i najchętniej wybieranym preparatem z kategorii środków do czyszczenia wykładzin dywanowych jest Tapi-Wash. To produkt do czyszczenia metodą ekstrakcyjnego prania. Nadaje się zarówno do prania przy użyciu ekstrakcyjnego odkurzacza natryskowego, jak i urządzeń wyposażonych dodatkowo w szczotki walcowe lub płaskie.

Osobną kategorię środków do czyszczenia dywanów i tapicerek stanowią produkty do zadań specjalnych. Jest to asortyment rekomendowany do wyjątkowo trudnych zabrudzeń i tłustych powierzchni  Profesjonalne preparaty do usuwania tłuszczu i oleju bez trudu poradzą sobie z osadami kuchennymi, smarami czy tłustym brudem. Z kolei środki do gruntownego czyszczenia tapicerek i dywanów, poza zabrudzeniami i plamami, usuwają również drobnoustroje i nieprzyjemny zapach.

 1. Jak wyczyścić dywan - metoda na sucho czy szamponowanie?

  Jak wyczyścić dywan? Metoda na sucho i szamponowanie dywanu

  Jak wyczyścić dywan na sucho i jak wygląda druga metoda, czyli szamponowanie? W najnowszym wpisie blogowym przedstawiamy te dwa sposoby oraz profesjonalne środki, po które sięgnąć do dywanów i wykładzin.

  Czytaj dalej »
 2. Jak usunąć tłuste plamy z tkanin (ubrań, firanek, wykładzin)?

  Jak usunąć tłuste plamy z tkanin? Poradnik

  Tłuste plamy na ubraniu są nie do uniknięcia. Czy to podczas spożywania posiłku, sprawdzania poziomu oleju w samochodzie czy hobbystycznego majsterkowania w warsztacie, prędzej czy później musimy zmierzyć się z tym problemem. Jak usunąć tłuste plamy z naszego ulubionego podkoszulka albo obrusu? Po jakie środki z naszej oferty sięgnąć? 

  Czytaj dalej »
 3. Czyszczenie kanapy - jak wyczyścić kanapę materiałową i skórzaną?

  Jak wyczyścić kanapę materiałową lub skórzaną? Poradnik

  Czym czyścić kanapę? Decyzja o tym, jaki wybrać środek i metodę zależy przede wszystkim od tego, z czego wykonana jest tapicerka. Inne preparaty stosuje się do czyszczenia kanapy materiałowej, a inne do kanapy skórzanej. Które produkty z naszej oferty się do tego nadają?

  Czytaj dalej »
 4. Czym czyścić tapicerkę? Przegląd najskuteczniejszych środków

  Jak i czym czyścić tapicerkę kanapy i samochodową?

  Jak i czym czyścić tapicerkę kanapy i tapicerkę w samochodzie? Przedstawiamy najpopularniejsze metody i środki, przy pomocy których nawet mocno zabrudzona powierzchnia odzyska dawną świetność, kolor i świeżość.

  Czytaj dalej »
Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast