Czyszczenie Wykładzin i Dywanów

W kategorii środków do czyszczenia wykładzin oraz środków do prania dywanów oferujemy profesjonalne preparaty przeznaczone do ekstrakcyjnego prania, szamponowania, odplamiania i usuwania zabrudzeń stałych. Preparaty do czyszczenia wykładzin i dywanów są również w formie spray’u lub pianki, dzięki temu ich użycie na zabrudzonych powierzchniach jest jeszcze prostsze i można precyzyjnie zaaplikować środek tylko na obszar wymagający interwencji.

Profesjonalne środki do czyszczenia wykładzin i dywanów charakteryzują się wyjątkową efektywnością i wydajnością. Proponujemy zróżnicowany asortyment, rekomendowany do konkretnych materiałów i powierzchni: chemię do prania wykładzin i dywanów, preparaty do prania tapicerki, szampony do dywanów i wykładzin tekstylnych. Inne produkty, takie jak odpieniacz, odplamiacz lub środek do usuwania plam z rdzy i tkanin, to idealne wsparcie, stanowiące doskonałe uzupełnienie dla środków do czyszczenia dywanów i tapicerek. Preparaty z naszej oferty są skondensowane i wydajne, zazwyczaj rozcieńcza się je wodą, dzięki czemu wystarczają na znacznie dłużej niż inne środki.

Najpopularniejszym i najchętniej wybieranym preparatem z kategorii środków do czyszczenia wykładzin dywanowych jest Tapi-Wash. To produkt do czyszczenia metodą ekstrakcyjnego prania. Nadaje się zarówno do prania przy użyciu ekstrakcyjnego odkurzacza natryskowego, jak i urządzeń wyposażonych dodatkowo w szczotki walcowe lub płaskie.

Osobną kategorię środków do czyszczenia dywanów i tapicerek stanowią produkty do zadań specjalnych. Jest to asortyment rekomendowany do wyjątkowo trudnych zabrudzeń i tłustych powierzchni  Profesjonalne preparaty do usuwania tłuszczu i oleju bez trudu poradzą sobie z osadami kuchennymi, smarami czy tłustym brudem. Z kolei środki do gruntownego czyszczenia tapicerek i dywanów, poza zabrudzeniami i plamami, usuwają również drobnoustroje i nieprzyjemny zapach.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 26

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący
  1. Herkulan D920
    84,80 zł 68,94 zł

    Herkulan D920

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 26

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący
Tork Pramol Cleanfix Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast