Pielęgnacja Drewna

W kategorii środków do pielęgnacji i ochrony drewna oferujemy zróżnicowany asortyment, podzielony na 6 sekcji: olejowanie podłóg i mebli, woskowanie drewna, bejcowanie drewna, ługowanie drewna, pielęgnacja mebli oraz mycie podłóg drewnianych. Ponieważ drewno jest materiałem naturalnym, który w toku eksploatacji może utracić swoje właściwości (twardość, gęstość, izolację), dlatego poza pielęgnacją równie ważna jest regularna impregnacja oraz konserwacja.

Pragniemy zaprezentować bogatą ofertę preparatów firmy SNEKKAR, które można podzielić według przeznaczenia - są to z jednej strony impregnaty i środki do konserwacji drewna na zewnątrz, z drugiej środki do ochrony i zabezpieczenia takich powierzchni we wnętrzach. Woskowane i olejowane powierzchnie są zabezpieczone, ale żeby zachowały właściwy wygląd i nie niszczały, należy je regularnie myć i pielęgnować przy pomocy odpowiednich środków.

Pielęgnacja drewna metodami tradycyjnymi i ekologicznymi jest popularnym rozwiązaniem. Dzięki olejowaniu i woskowaniu taka powierzchnia wygląda naturalnie i jest zabezpieczona przed uszkodzeniami. Środki do olejowania podłóg i mebli występują w wariancie barwiącym (podkreślającym naturalny kolor drewna) lub bezbarwnym.

Preparaty do woskowania drewna dzielą się na woski i polimery. Woski mogą występować w wersji wosku twardego lub wosku do aplikacji na gorąco, z przeznaczeniem do parkietów. Produkty z tej kategorii są w zróżnicowanej kolorystyce - można je dopasować do barwy drewna lub znaleźć bezbarwny produkt.

Produkty do bejcowania drewna stosowane są przede wszystkim we wnętrzach. Pogłębiają naturalny kolor tego materiału, akcentują rysunek słojów drewna. Bejcowanie przedłuża trwałość koloru drewna i nadaje mu gładkości, produkt może być stosowany zarówno na nowych, jak i odnawianych drewnianych powierzchniach schodów, mebli, podłóg itp.

Środki do ługowania drewna nadają powierzchniom efekt wybielenia, a dodatkowo akcentują naturalną strukturę tego materiału. Jednym z rodzajów środka do ługowania jest preparat wizualnie postarzający powierzchnie drewniane marki SNEKKAR.

Preparaty do pielęgnacji mebli to zróżnicowane propozycje w formie delikatnych środków do pielęgnacji mebli, mydeł pielęgnacyjnych i produktów w wygodnej formie w spray'u. Przykładem może tutaj być Pramol CM 2000. Preparat ten doskonale czyści i pielęgnuje wszystkie powierzchnie z lakierowanego drewna oraz powierzchnie syntetyczne. Ostatnią kategorią jest asortyment do mycia podłóg drewnianych różnego typu, również woskowanych. Są to preparaty nie tylko czyszczące, ale również pielęgnujące drewniany parkiet i zabezpieczające podłogi drewniane. Oferujemy produkty firmy Parmol takie jak Laminet czy Wood-Clean, a także preparaty firmy SNEKKAR, np. Mydło pielęgnacyjne do podłóg drewnianych.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 60

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. Wood-Star - Polimer do parkietu
  152,20 zł 123,74 zł

  Wood-Star - Polimer do parkietu

 2. Bejca do drewna: Biała Snekkar
  318,57 zł 259,00 zł

  Bejca do drewna: Biała Snekkar

 3. Ług do drewna Biały Snekkar
  215,25 zł 175,00 zł

  Ług do drewna Biały Snekkar

 4. Ług do drewna 3D Snekkar
  252,15 zł 205,00 zł

  Ług do drewna 3D Snekkar

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 60

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący
Tork Pramol Cleanfix Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast