Chemia Profesjonalna

Na produkty kategorii chemii profesjonalnej składają się preparaty chemiczne przeznaczone do mycia i pielęgnacji wszelkich powierzchni tylko i wyłącznie renomowanych marek, takich jak Pramol, Ecolab, Buzil, Johnson-Diversey, Voigt i innych. Dzięki zawartym w nich formułom doskonale usuwają wszelkie zabrudzenia. Preparaty te najczęściej są mocno skoncentrowane co wpływa na niskie koszty ich użytkowania. Przeznaczone są dla takich grup odbiorców jak hotele, restauracje, katering, firmy sprzątające, placówki medyczne, zakłady przemysłu spożywczego, warsztaty samochodowe, gabinety lekarskie, hale sportowych i produkcyjne.

Profesjonalna chemia do sprzątania, to nie tylko płyny do mycia podłóg, szyb i wszelkich powierzchni zmywalnych w większej skali, ale przede wszystkim ukierunkowane są one na usuwanie zabrudzeń, z którymi konsumenckie środki czystości najzwyczajniej sobie nie radzą. W kategorii tej znajdziecie Państwo w konkurencyjnej cenie preparaty do mycia i konserwacji stali nierdzewnej, usuwania trudnych uporczywych śladów długopisów, markerów, atramentu i wszelkiego rodzaju plam z powierzchni tekstylnych. Do tej grupy również zaliczamy Stripery – preparaty do usuwania starych powłok polimerowych jak i same powłoki, również preparaty do ich bieżącego mycia i konserwacji.

Inną istotną grupą są środki przeznaczone do mycia, doczyszczania i odkamieniania sanitariatów. Są one skuteczne w zakresie usuwania najtrudniejszych zabrudzeń, pozostawiając na długi czas świeży i przyjemny zapach.

Szczególnie skuteczne są preparaty przeznaczone do stosowania w przemyśle spożywczym, charakteryzujące się wysoką skutecznością roztworów roboczych i wysoką tolerancją materiałową. Sprawdzają się zarówno w produkcji suchej jak i mokrej. Ważną grupę stanowi tu linia hotelowo-gastronomiczna, w której składzie oprócz preparatów do utrzymania czystości w pokojach hotelowych i kuchniach, znajdują się preparaty myjąco-dezynfekcyjne z pozwoleniem ministra zdrowia na obrót materiałem biobójczym na terenie RP. Zapraszamy do zakupów!

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 399

na stronę
Ustaw kierunek malejący
  1. Lime-A-Way Extra
    264,79 zł 215,28 zł

    Lime-A-Way Extra

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 399

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Tork Pramol Cleanfix Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast