Chemia profesjonalna dla szkół, domu i do sanitariatów

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 314

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Oferta firmy Petrus Serwis jest niezwykle bogata oraz wszechstronna. Jeden z głównych elementów naszego asortymentu stanowi najwyższej jakości chemia profesjonalna. Wszystkie nasze artykuły pochodzą od sprawdzonych i cenionych producentów.

Chemia profesjonalna dostępna w naszej ofercie to skuteczne i ekonomiczne w użyciu środki czyszczące, z których korzystają wykwalifikowane firmy sprzątające. Produkty pozwalają osiągać najlepsze rezultaty przy minimalnym wysiłku. Dzięki produktom z oferty chemii profesjonalnej z łatwością można usunąć brud z każdej powierzchni. Są to niezbędne preparaty i urządzenia do utrzymania czystości w budynkach publicznych oraz prywatnych mieszkaniach.

W asortymencie sklepu znajdują się specjalistyczne preparaty do czyszczenia podłóg, mebli oraz powierzchni szklanych i drewnianych. Oferujemy także płyny do dywanów i tapicerek oraz odświeżacze powietrza. Uzupełnienie oferty stanowią preparaty specjalistyczne, superkoncentraty oraz akcesoria dodatkowe. Można sie u nas zaopatrzyć m.in. w płyn do podłóg Pramol https://petrusserwis.pl/16-mycie-powierzchni, płyn do mycia szyb Vitrex oraz płyn do czyszczenia wykładzin Tapi-Wash. Dysponujemy środkami chemicznymi do każdego typu zabrudzeń i nieczystości, przywracając do stanu używalności najbardziej zaniedbane powierzchnie i pomieszczenia.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą. Lista produktów z kategorii chemii profesjonalnej jest dostępna poniżej oraz w odpowiednich podkategoriach.

Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast