Preparaty do czyszczenia Tworzyw Sztucznych

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 62

Ustaw kierunek malejący
Strona
na stronę

Oferujemy profesjonalne środki do czyszczenia tworzyw sztucznych od wiodących producentów, takich jak Buzil, Daunpol, Eco Shine, ECOLAB, Johnson Diversey, Pramol, Tork i Voigt. Ze względu na różnorodność tworzyw sztucznych - ich faktur i rodzajów - konieczne było stworzenie preparatów chemicznych usuwających wszelkie zabrudzenia z ich powierzchni, bez uszkadzania.

Skuteczne i efektywne czyszczenie tworzyw sztucznych polega na jak najlepszym dopasowaniu preparatu do zabrudzonej powierzchni. Oferujemy bardzo zróżnicowany asortyment - są to środki do czyszczenia powierzchni z połyskiem, mycia powierzchni zmywalnych i innych, a także do usuwania plam z tłuszczu i oleju, powłok polimerowych, brudu z podłóg, również preparaty konserwujące.

Profesjonalne środki do czyszczenia tworzyw sztucznych bez trudu sprostają zabrudzeniom, takim jak ślady po markerach permanentnych. Ten rodzaj zabrudzeń jest trudno usuwalny zarówno ze sztucznej skóry, jak i płyt laminowanych i innych powierzchni. Na szczególną uwagę zasługują tablice suchościeralne, gdzie na skutek źle dobranych markerów powstaje warstwa, której nie usuną tradycyjne detergenty. W tym przypadku zastosowanie profesjonalnych preparatów przynosi oczekiwane rezultaty. Idealne środki do usuwania takich zabrudzeń to asortyment marki Pramol - Synto, Synto Forte i Synto Extra. Preparaty z tej linii szybko poradzą sobie nawet ze starymi i uporczywymi zabrudzeniami, nie uszkadzając przy tym powierzchni.

Do bieżącego mycia bardzo dobrze sprawdzają się preparaty oparte na bazie alkoholu, takie jak Alcotop, Alcodor lub Alcopol. Do powierzchni gładkich idealnym środkiem jest mleczko oparte na pyle marmurowych - Ecofix. W przypadku wyjątkowo trudnych zabrudzeń rekomendujemy zastosowanie środka opartego na naturalnym limonenie - Limon Spray. Wszystkie środki do czyszczenia tworzyw sztucznych wykazują się największą skutecznością w parze ze ściereczkami z mikrofazy, które - za sprawą mikrowłókien - wyciągają zabrudzenia z mikroporów nawet nieregularnej powierzchni.

Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast