Środki chemiczne i higieniczne dla szkół i urzędów - VerdeAvis

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 1654

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Potrzebujesz sprawdzonych produktów, dzięki którym dbanie o estetyczny wygląd placówek edukacyjnych lub urzędów stanie się dużo łatwiejsze i ekonomiczne? Sklep internetowy VerdeAvis przygotował zróżnicowaną ofertę, która będzie w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Okazuje się, że aby kupić profesjonalne środki czystości dla szkół, wyposażenie budynków użyteczności publicznej i artykuły higieniczne, wcale nie trzeba sięgać głęboko do portfela. Gwarantujemy bowiem konkurencyjne ceny, dzięki którym bez większego problemu wygenerujesz dodatkowe oszczędności w budżecie. Zakupy u nas to inwestycja, która się opłaca!

Estetycznie wykonane wyposażenie i środki do dezynfekcji dla szkół

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak trudno jest nieraz utrzymać porządek w publicznej łazience. Pomogą Ci w tym nasze eleganckie dozowniki do papieru toaletowego, mydła w płynie i ręczników papierowych. Wyroby są komfortowe w obsłudze i skutecznie zmniejszają zużycie artykułów higienicznych - koniec z "przypadkowym" rozwijaniem całych rolek papieru przez uczniów czy marnowaniem mydła!

Godne polecenia są też nasze profesjonalne artykuły dezynfekcyjne:

- płyny do mycia desek sedesowych - żele do rąk Purell niewymagające użycia wody - bezzapachowe mydła antybakteryjne.

Można się też u nas zaopatrzyć w wysokiej klasy środki higieniczne do szkoły, sprzęt do mycia okien i wózki do sprzątania w szerokiej gamie dostępnych konfiguracji. Postaw na jakość i wybierz środki czystości sprawdzone w boju z silnymi zabrudzeniami, oparte na innowacyjnych formułach produkty do dezynfekcji i inne nowoczesne wyposażenie szkół i urzędów ze sklepu VerdeAvis!

W budynkach użyteczności publicznej bardzo ważne jest zachowanie porządku oraz odpowiednie dbanie o dezynfekcję obiektu ze względu na dużą liczbę odwiedzających czy spędzających w nich czas osób. Utrzymanie tego typu placówek wymaga codziennego sprzątania, przestrzeń szkoły czy urzędu wymaga wykorzystania właściwych produktów, aby przebiegało ono szybko, sprawnie, a powierzchnie zachowały estetyczny wygląd.

Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast