Pielęgnacja Mebli

W kategorii pielęgnacji mebli oferujemy profesjonalne środki do czyszczenia, pielęgnacji oraz renowacji mebli drewnianych. Meble, szczególnie te, które znajdują się na zewnątrz - w ogrodzie lub na tarasie - są szczególnie narażone na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych. Wilgoć, promienie słoneczne i UV, pleśń i grzyby - te wszystkie czynniki niszczą drewno, pozbawiając je trwałości i elastyczności. W każdym sezonie, szczególnie przed zimą, należy zabezpieczyć meble drewniane przy pomocy odpowiednich środków.

Pierwszym etapem powinno być gruntowne mycie, przeznaczonymi do drewnianych powierzchni środkami. Nasza propozycja to preparat do gruntownego czyszczenia mebli ogrodowych w spray’u marki SNEKKAR. Produkt nadaje się do różnego rodzaju drewnianych powierzchni: niezabezpieczonych oraz zabezpieczonych olejem lub woskiem.

Drugi krok to konserwacja. Po umyciu najlepiej zastosować odpowiedni zabezpieczający olej lub wosk do mebli drewnianych. Do bieżącej konserwacji zalecamy zastosowanie mydła pielęgnacyjnego SNEKKAR, nadającego się do wszystkich gatunków drewna. Zawarte w produkcie cząsteczki mydła odkładają się na powierzchni, tworząc ochronną warstwę, zabezpieczającą drewno przed brudem i wilgocią.

Nie tylko drewniane meble na zewnątrz wymagają starannej pielęgnacji i ochrony - również wszystkie te, które znajdują się w pomieszczeniach. Co prawda, są one zdecydowanie mniej narażone na czynniki atmosferyczne niż meble ogrodowe, jednak powinny być czyszczone odpowiednimi preparatami. Dlaczego? Tylko środki przeznaczone do drewna skutecznie usuwają zanieczyszczenia, a ponadto również nie uszkadzają powierzchni zabezpieczonych olejem lub woskiem.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 39

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. Ług do drewna Biały Snekkar
  215,25 zł 175,00 zł

  Ług do drewna Biały Snekkar

 2. Ług do drewna 3D Snekkar
  252,15 zł 205,00 zł

  Ług do drewna 3D Snekkar

 3. Bejca do drewna: Biała Snekkar
  318,57 zł 259,00 zł

  Bejca do drewna: Biała Snekkar

 4. Olej do tarasów Snekkar
  306,27 zł 249,00 zł

  Olej do tarasów Snekkar

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 39

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący
Tork Pramol Cleanfix Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast