Dezynfekcja Toalety i Sanitariatu

Oferujemy profesjonalne środki służące do dezynfekcji toalety i sanitariatu od wiodących producentów takiego asortymentu, między innymi: Buzil, Daunpol, ECOLAB, Pramol, Tork oraz Voigt. Preparaty do dezynfekcji łazienki przybierają różne formy - najczęściej skondensowanego płynu lub gęstego żelu. Do dużych, wydajnych opakowań - 5-litrowych lub 10-litrowych - najczęściej dołączone są również niewielkie 0,5-litrowe pojemniki ze spryskiwaczem. Dzięki temu środek łatwiej i higienicznej zaaplikować na zabrudzoną powierzchnię.

Płyny i środki do dezynfekcji łazienki - w zależności od producenta i wariantu produktowego - mogą być używane do różnego rodzaju powierzchni. W łazienkach dominuje armatura, podłogi ceramiczne, porcelana sanitarna i inne powierzchnie emaliowane, ale niektórych preparatów można z powodzeniem używać również na betonowe, kamienne czy marmurowe elementy.

Oferujemy kompleksową ofertę - zarówno profesjonalnych produktów, rekomendowanych do konkretnych powierzchni i urządzeń, jak i preparatów uniwersalnych. Są to m.in. środki do mycia powierzchni sanitarnych, preparaty do czyszczenia i dezynfekcji desek sedesowych, muszli klozetowych oraz pisuarów, środki usuwające osad wapienny i urynę z muszli klozetowych, a także preparaty myjąco-dezynfekujący o ogólnym zastosowaniu, do różnego rodzaju powierzchni i urządzeń.

Płyny do dezynfekcji łazienki na bazie alkoholu służą do tzw. szybkiej dezynfekcji - aplikuje się je na powierzchnię i nie spłukuje. Z kolei środki do dezynfekcji łazienki na bazie czwartorzędowych związków amoniowych służą do mycia, ale mają również działanie dezynfekujące. Najlepiej stosować je na powierzchnie odporne na działanie wody.

Poza płynami i środkami do dezynfekcji łazienki proponujemy również preparaty, które służą do usuwania nieprzyjemnych zapachów. Taki asortyment - w formie zapachowego preparatu do mycia sanitariatów - znajduje się m.in. w ofercie marki Buzil. Po użyciu tego środka w pomieszczeniu pozostaje przyjemny, higieniczny zapach. Innym rodzajem takiego środka jest pochodzący z oferty marki Ecolab produkt o właściwościach wiążących i niszczących zapachy u źródła ich występowania.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 15

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 15

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Tork Pramol Cleanfix Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast