Preparaty do Dezynfekcja Toalety i Sanitariatu, WC

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 23

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Oferujemy profesjonalne środki służące do dezynfekcji toalety i sanitariatu od wiodących producentów takiego asortymentu, między innymi: Buzil, Daunpol, ECOLAB, Pramol, Tork oraz Voigt. Preparaty do dezynfekcji łazienki przybierają różne formy - najczęściej skondensowanego płynu lub gęstego żelu. Do dużych, wydajnych opakowań - 5-litrowych lub 10-litrowych - najczęściej dołączone są również niewielkie 0,5-litrowe pojemniki ze spryskiwaczem. Dzięki temu środek łatwiej i higienicznej zaaplikować na zabrudzoną powierzchnię.

Płyny i środki do dezynfekcji łazienki - w zależności od producenta i wariantu produktowego - mogą być używane do różnego rodzaju powierzchni. W łazienkach dominuje armatura, podłogi ceramiczne, porcelana sanitarna i inne powierzchnie emaliowane, ale niektórych preparatów można z powodzeniem używać również na betonowe, kamienne czy marmurowe elementy.

Oferujemy kompleksową ofertę - zarówno profesjonalnych produktów, rekomendowanych do konkretnych powierzchni i urządzeń, jak i preparatów uniwersalnych. Są to m.in. środki do mycia powierzchni sanitarnych, preparaty do czyszczenia i dezynfekcji desek sedesowych, muszli klozetowych oraz pisuarów, środki usuwające osad wapienny i urynę z muszli klozetowych, a także preparaty myjąco-dezynfekujący o ogólnym zastosowaniu, do różnego rodzaju powierzchni i urządzeń.

Płyny do dezynfekcji łazienki na bazie alkoholu służą do tzw. szybkiej dezynfekcji - aplikuje się je na powierzchnię i nie spłukuje. Z kolei środki do dezynfekcji łazienki na bazie czwartorzędowych związków amoniowych służą do mycia, ale mają również działanie dezynfekujące. Najlepiej stosować je na powierzchnie odporne na działanie wody.

Poza płynami i środkami do dezynfekcji łazienki proponujemy również preparaty, które służą do usuwania nieprzyjemnych zapachów. Taki asortyment - w formie zapachowego preparatu do mycia sanitariatów - znajduje się m.in. w ofercie marki Buzil. Po użyciu tego środka w pomieszczeniu pozostaje przyjemny, higieniczny zapach. Innym rodzajem takiego środka jest pochodzący z oferty marki Ecolab produkt o właściwościach wiążących i niszczących zapachy u źródła ich występowania.

Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast