Preparaty do Usuwania Plam

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 28

Ustaw kierunek malejący
Strona
na stronę

Problem usuwania plam jest złożony, bo rodzajów zabrudzeń jest bardzo wiele - mogą to być plamy z krwi, oleju (na przykład silnikowego), smaru, ropy, benzyny czy rdzy. Każde z tych zabrudzeń można usunąć profesjonalnym środkiem, stworzonym do różnego rodzaju plam. Preparaty do wywabiania zabrudzeń są również zróżnicowane pod kątem powierzchni, na której skutecznie działają. Dzielą się między innymi na profesjonalne środki do usuwania tłustych plam z betonu lub kostki brukowej, rdzy z ubrań lub uporczywych plam z tapicerki (na przykład meblowej).

Pierwszą kategorią produktową są środki do usuwania plam z krwi lub odplamiacze do krwi. W jej obrębie proponujemy preparaty, które skutecznie usuwają taki rodzaj zabrudzeń. Najczęściej przy pomocy takiego środka można również usunąć plamy z rdzy. Przykładem takiego preparatu jest produkt Rost-Ex T2 marki Pramol. Dzięki niemu można wywabić wszelkie zabrudzenia z krwi i rdzy, znajdujące się na tkaninach.

Drugą kategorię stanowią preparaty do usuwania tłustych plam. Tłuste zabrudzenia są trudne do usunięcia, ale przy pomocy profesjonalnych środków można to zrobić szybko, skutecznie i efektywnie. Są one skondensowane i gęste, dzięki czemu przylegają do powierzchni i łatwiej usunąć plamy. Do usuwania plam z tłuszczu i oleju polecamy propozycję marki Pramol - preparat Anti-Oil i Anti-Oil Extra.

Trzecią kategorią produktową są środki do usuwania plam z rdzy oraz odplamiacze do rdzy, np Rost-ex S1 i Rost-ex M8. Tego typu profesjonalne środki usuwają zabrudzenia z przeróżnych powierzchni: zarówno tkanin (bawełnianych, poliestru, lnu, wiskozy i tkanin mieszanych), jak i materiałów tekstylnych i tapicerek. Ostatnią kategorię stanowią preparaty do usuwania kamienia i nalotów wapiennych, np. Puracid i Prosan - preparaty te służą do wywabiania starych lub uporczywych zabrudzeń z łazienek, kuchni i sanitariatów.

Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast