Poradnik

 1. Ręczniki papierowe czy suszarka do rąk? Wybór najlepszych rozwiązań higienicznych

  Ręczniki papierowe czy suszarka do rąk? Wybór najlepszych rozwiązań higienicznych

  Suszarka do rąk czy ręcznik jednorazowy? Jeżeli jesteś osobą mającą dylemat odnośnie wyboru najlepszego rozwiązania postaramy Ci się pomóc przedstawiając poniższe wskazówki w celu podjęcia świadomej decyzji. Co będzie bardziej wydajne jednocześniej pozwalając utrzymać odpowiedni poziom higieny? Co przysporzy więcej kosztów a co pozwoli nam zaoszczędzić pieniądze? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć w tym artykule. Zapraszamy do lektury.

  Czytaj dalej »
 2. Co znajdę w sklepie VerdeAvis?

  Sklep VerdeAvis to niemal 2000 produktów dostępnych w ciągłej sprzedaży. Poniżej prezentujemy pełen przekrój produktów, ze względu na ich zastosowanie oraz charakterystykę. Zapraszamy do lektury.

  Czytaj dalej »
 3. Problem codziennej dezynfekcji rąk - jak sobie radzić?

  Problem codziennej dezynfekcji rąk - jak sobie radzić?

  Nadszedł sezon jesienno-zimowy - sezon przeziębień i infekcji. Wszechobecne są katar, przeziębienia i grypa. Zastanawiamy się co zrobić abyśmy nie chorowali, kupujemy w aptekach reklamowane tabletki, syropy, suplementy diety, a przecież większość chorób bierze się z niczego innego jak nieumytych rąk. Pogoda też nie sprzyja - dziś bardzo rzadko mamy do czynienia z bardzo niskimi temperaturami, które byłyby w stanie wymrozić szkodliwe chorobotwórcze mikroorganizmy. Co robić? Jak się zabezpieczyć? Z pomocą przybywają preparaty Purell oraz Gojo.

  Czytaj dalej »