Poradnik

 1. Wybór profesjonalnych środków czystości: jakość, skuteczność, bezpieczeństwo

  Wybór profesjonalnych środków czystości: jakość, skuteczność, bezpieczeństwo

  Środki czystości i chemia profesjonalna znajdują zastosowanie przede wszystkim w obiektach komercyjnych i użytku publicznego, takich jak m.in. hotele, restauracje, placówki edukacyjne, obiekty sportowe itd. Podczas doboru odpowiednich preparatów, bez względu na to, czy są to płyny do mycia szyb, czy też płyny do mycia naczyń lub podłóg, konieczny jest wybór takich produktów, które będą się wyróżniać nie tylko skutecznością i wysoką jakością, ale i bezpieczeństwem. Liczy się też przystępna cena oraz pojemność wystarczająca na jak najdłuższy czas użytkowania. W tym artykule podpowiemy, na co zwracać uwagę, wybierając profesjonalne środki czystości

  Czytaj dalej »
 2. Impregnacja drewna na zimę.

  Impregnacja drewna na zimę.

  W jaki sposób przygotować drewno przed zimą? Warto odpowiednio przygotować nasze drewniane meble przed tą mroźną porą roku. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

  Czytaj dalej »
 3. Czym zabezpieczyć nowo położoną podłogę z naturalnego drewna?

  Czym zabezpieczyć nowo położoną podłogę z naturalnego drewna?

  Zaolejować, położyć wosk czy lakier? Są to pytania, na które prędzej czy później, jako szczęśliwi posiadacze drewnianych podłóg, w końcu będziemy musieli sobie odpowiedzieć. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

  Czytaj dalej »
 4. Ręczniki papierowe czy suszarka do rąk? Wybór najlepszych rozwiązań higienicznych

  Ręczniki papierowe czy suszarka do rąk? Wybór najlepszych rozwiązań higienicznych

  Suszarka do rąk czy ręcznik jednorazowy? Jeżeli jesteś osobą mającą dylemat odnośnie wyboru najlepszego rozwiązania postaramy Ci się pomóc przedstawiając poniższe wskazówki w celu podjęcia świadomej decyzji. Co będzie bardziej wydajne jednocześniej pozwalając utrzymać odpowiedni poziom higieny? Co przysporzy więcej kosztów a co pozwoli nam zaoszczędzić pieniądze? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć w tym artykule. Zapraszamy do lektury.

  Czytaj dalej »
 5. Jak odnowić drewniany, olejowany taras po zimie?

  Jak odnowić drewniany, olejowany taras po zimie?

  Co zrobić by małym nakładem sił i środków przywrócić drewnianemu tarasowi poprzedni wygląd? Jake zastosować środki i jaką technologię? Czym i w jaki sposób go doolejować? Zapraszamy do lektury niniejszego artykułu.

  Czytaj dalej »
 6. Jak wybrać odpowiedni system ręczników papierowych do naszych potrzeb?

  Jak wybrać odpowiedni system ręczników papierowych do naszych potrzeb?

  Który ręcznik jest lepszy: w składce ZZ, czy w roli? Jaki system jest bardziej wydajny? który z nich jest ekonomiczniejszy? A który łatwiejszy i bezpieczniejszy w użytkowaniu? Na te pytania będziemy starali się odpowiedzieć w powyższym artykule.

  Czytaj dalej »
 7. Co znajdę w sklepie VerdeAvis?

  Sklep VerdeAvis to niemal 2000 produktów dostępnych w ciągłej sprzedaży. Poniżej prezentujemy pełen przekrój produktów, ze względu na ich zastosowanie oraz charakterystykę. Zapraszamy do lektury.

  Czytaj dalej »
 8. Jak przywrócić blask i połysk powierzchniom zabezpieczonym polimerem?

  Jak przywrócić blask i połysk powierzchniom zabezpieczonym polimerem?

  Co zrobić żeby przywrócić blask i połysk powierzchni zabezpieczonej polimerem? Co zrobić żeby Podłoga była znów tak błyszcząca i piękna jak zaraz po jego nałożeniu. Odpowiedzi na te pytania znajdziecie Państwo w niniejszym artykule.

  Czytaj dalej »
 9. Problem codziennej dezynfekcji rąk - jak sobie radzić?

  Problem codziennej dezynfekcji rąk - jak sobie radzić?

  Nadszedł sezon jesienno-zimowy - sezon przeziębień i infekcji. Wszechobecne są katar, przeziębienia i grypa. Zastanawiamy się co zrobić abyśmy nie chorowali, kupujemy w aptekach reklamowane tabletki, syropy, suplementy diety, a przecież większość chorób bierze się z niczego innego jak nieumytych rąk. Pogoda też nie sprzyja - dziś bardzo rzadko mamy do czynienia z bardzo niskimi temperaturami, które byłyby w stanie wymrozić szkodliwe chorobotwórcze mikroorganizmy. Co robić? Jak się zabezpieczyć? Z pomocą przybywają preparaty Purell oraz Gojo.

  Czytaj dalej »