Ręczniki Papierowe w Roli Tork i Katrin

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 36

Ustaw kierunek malejący
Strona
na stronę

Jeśli szukasz produktów do higieny, które spełnią Twoje oczekiwania, znajdujesz się w odpowiednim miejscu. Dostępne w naszym asortymencie ręczniki papierowe marki Tork oferują bowiem użytkownikom wszystko, czego można od nich oczekiwać. Są cenione m.in. za chłonność i miękkość, dzięki której gwarantują wysoką wydajność. W sprzedaży znajdziesz zarówno standardowe warianty idealnie nadające się do codziennych prac kuchennych, jak i kilkuwarstwowe czyściwa celulozowe stworzone z myślą o gastronomii czy przemyśle spożywczym.

Ręczniki i czyściwa papierowe Tork

Poszczególne wersje produktów różnią się od siebie kluczowymi parametrami. Wybierając papierowy ręcznik Tork, zwróć więc uwagę na liczbę połączonych warstw, średnicę i wysokość rolki, a także ilość samego papieru. Proponujemy egzemplarze złożone z łatwych do rozdzielenia części o łącznej długości sięgającej nawet 175 metrów. Parametry te mają znaczenie, jeśli chcesz założyć papier do dozownika.

Ekologiczne i atrakcyjne cenowo ręczniki papierowe

Dla wielu klientów znaczenie ma także kolor papieru. Osobom preferującym uniwersalne rozwiązania polecamy produkty białe, z kolei tym, którzy cenią sobie ekologiczne wartości, rekomendujemy przyjazne środowisku papierowe ręczniki Tork w odcieniu naturalnym, które zostały stworzone z materiałów pochodzących z recyklingu. Do wyboru oferty naszego sklepu zachęcają też ceny prezentowanych artykułów. Są atrakcyjne, a do tego wiele rzeczy sprzedajemy w zestawach, dzięki którym zakupy w Verde Avis będą jeszcze bardziej opłacalne – zapraszamy do ich zrobienia.

Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast