Bejcowanie Drewna

Bejca do drewna to rodzaj impregnatu, który dodatkowo barwi powierzchnię. Bejcowanie ma na celu podkreślenie naturalnego koloru drewna lub całkowitą jego zmianę. Kolory bejcy dopasuje się na dwa sposoby: podobieństwa do gatunku drewna lub (znacznie częściej) w kontraście do naturalnej jego barwy. Dzięki drugiemu sposobowi dębowe, sosnowe i inne powierzchnie (na przykład podłóg) są dostępne w praktycznie każdym możliwym kolorze, a nie tylko naturalnym.

Ponieważ bejca do drewna to rodzaj impregnatu, dlatego poza podkreśleniem naturalnego piękna tego szlachetnego materiału gwarantuje również ochronę i estetyczny wygląd - bez pleśni, zasinień czy innych przebarwień. Ponadto bejca przedłuża czas użytkowania drewna.

Oryginalnym rodzajem tego produktu jest bejca biała marki SNEKKAR. Za pomocą tego profesjonalnego środka drewno zyska wygląd rodem z wnętrza urządzonego w stylu prowansalskim lub wiejskim. Biała bejca służy do dekoracyjnego barwienia, ale ma również inne zastosowanie - w technice decoupage.

Inny produkt z kategorii bejcowanie drewna, pochodzący z naszej oferty, to aktywna ciemnoszara bejca do drewna marki SNEKKAR. Środek nadaje się do drewna dębowego - wchodzi w reakcję z taniną, znajdującą się w dębinie. W zależności od koloru drewna i jego wilgotności, szary kolor bejcy może być bardziej lub mniej intensywny. Co ciekawe, efekt pogłębia się wraz z upływem czasu - finalna barwa pojawi się po miesiącu lub dwóch od momentu aplikacji.

Bejcę można stosować zarówno na zabezpieczone, jak i niezabezpieczone powierzchnie. Użycie tego produktu jest możliwe we wnętrzach: na podłogach, blatach i meblach, ale bejcę do drewna SNEKKAR można również stosować na zewnątrz: na schodach, tarasach i innych powierzchniach.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Tork Pramol Cleanfix Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast