Olejowanie Podłóg i Mebli

Oleje do drewna służą przede wszystkim do zabezpieczenia tego rodzaju powierzchni. Inne korzyści płynące ze stosowania takich profesjonalnych środków? Drewno nabiera odporności na uszkodzenia i zabrudzenia, dzięki temu łatwiej utrzymać w czystości np. podłogę czy zestaw mebli. Zabieg olejowania poprawia wygląd drewna, podkreśla naturalny kolor i rysunek słojów.

Oleje do podłóg drewnianych z jednej strony mogą służyć do zabezpieczenia ich powierzchni i impregnacji, a z drugiej do prac renowacyjnych. W przypadku podłóg z surowego drewna wybieramy preparat, który będzie pełnił rolę pierwszej warstwy oleju. Na podłodze, która ma na sobie już ochronną warstwę lakieru lub wosku, olej stosuje się w charakterze preparatu pielęgnacyjnego. Z kolei oleje z serii Naturalny wygląd marki SNEKKAR stosuje się jako preparat do finalnego zabezpieczenia podłóg drewnianych.

Oferujemy oleje do parkietu, tarasów, podłóg drewnianych, blatów kuchennych, mebli (również ogrodowych). Asortyment jest zróżnicowany również pod kątem kolorów i rodzajów - proponujemy olej do drewna bezbarwny lub w szerokiej gamie kolorów.

Oleje do drewna mogą być stosowane na zewnątrz i we wnętrzach. W przypadku używania olejów w pomieszczeniach ważne, by w trakcie aplikacji utrzymać we wnętrzu optymalną temperaturę - od 15 do 30 stopni oraz zapewnić dobrą wentylację. Do grupy olejów do stosowania na zewnątrz należą specjalistyczne preparaty, służące do ochrony i zabezpieczenia drewna tarasowego i mebli ogrodowych.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 21

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 21

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Tork Pramol Cleanfix Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast