Dozowniki do Ręczników papierowych w Roli Tork

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 32

Ustaw kierunek malejący
Strona
na stronę

Oferujemy dozowniki na ręczniki papierowe w kilku kolorach: białym, czarnym, biało-turkusowym oraz czarno-czerwonym.

Nowoczesne linie oraz wytrzymałe, odporne na wilgoć materiały sprawiają, że każdy podajnik do ręczników papierowych wpisze się w dowolnie zaaranżowane wnętrze. Dzięki zróżnicowanej wielkości można go również dopasować do metrażu pomieszczenia. Do małych lub średniej wielkości wnętrz rekomendujemy dozownik mini, a do pomieszczeń o dużym metrażu modele w klasycznych wymiarach.

Nie tylko łazienka jest przestrzenią, gdzie można zamontować podajnik ręczników papierowych w roli. Takie akcesorium sprawdzi się również wszędzie tam, gdzie ręczniki są regularnie używane - na przykład w kuchni.

Dozownik ręczników papierowych jest dostępny w różnych wariantach - z bezdotykowym systemem dozowania, do ręczników centralnie dozowanych, ponadto są to również modele przenośne.

Podajnik ręczników papierowych w roli z bezdotykowym systemem dozowania najczęściej pojawia się w łazienkach. Jest to wyjątkowo higieniczne i sterylne - użytkownik dotyka tylko swojej części ręcznika. Ponadto urządzenie jest zaprojektowane w taki sposób, by zużycie papieru było ekonomiczne - dozowanie z częstotliwością jeden ręcznik na raz.

Z kolei model do ręczników centralnie dozowanych, za sprawą szczelności, chroniącej wkład przed zabrudzeniami lub wilgocią, doskonale sprawdzi się w miejscach, gdzie przygotowuje się posiłki lub przetwarza żywność. Przenośny podajnik do ręczników papierowych w rolce to propozycja, która odnajdzie się na przykład podczas eventów (gastronomicznych lub innych), a także w sytuacji, kiedy na umocowanie klasycznego dozownika ręczników papierowych nie ma czasu lub miejsca. Uchwyt na ręczniki papierowe to niezbędnik w każdej łazience hotelu, hostelu, szpitalu. przychodni i wielu innych miejscach.

Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast