Dozowniki Ręczników w Roli

Oferujemy dozowniki na ręczniki papierowe w kilku kolorach: białym, czarnym, biało-turkusowym oraz czarno-czerwonym.

Nowoczesne linie oraz wytrzymałe, odporne na wilgoć materiały sprawiają, że każdy podajnik do ręczników papierowych wpisze się w dowolnie zaaranżowane wnętrze. Dzięki zróżnicowanej wielkości można go również dopasować do metrażu pomieszczenia. Do małych lub średniej wielkości wnętrz rekomendujemy dozownik mini, a do pomieszczeń o dużym metrażu modele w klasycznych wymiarach.

Nie tylko łazienka jest przestrzenią, gdzie można zamontować podajnik ręczników papierowych w roli. Takie akcesorium sprawdzi się również wszędzie tam, gdzie ręczniki są regularnie używane - na przykład w kuchni.

Dozownik ręczników papierowych jest dostępny w różnych wariantach - z bezdotykowym systemem dozowania, do ręczników centralnie dozowanych, ponadto są to również modele przenośne.

Podajnik ręczników papierowych w roli z bezdotykowym systemem dozowania najczęściej pojawia się w łazienkach. Jest to wyjątkowo higieniczne i sterylne - użytkownik dotyka tylko swojej części ręcznika. Ponadto urządzenie jest zaprojektowane w taki sposób, by zużycie papieru było ekonomiczne - dozowanie z częstotliwością jeden ręcznik na raz.

Z kolei model do ręczników centralnie dozowanych, za sprawą szczelności, chroniącej wkład przed zabrudzeniami lub wilgocią, doskonale sprawdzi się w miejscach, gdzie przygotowuje się posiłki lub przetwarza żywność. Przenośny podajnik do ręczników papierowych w rolce to propozycja, która odnajdzie się na przykład podczas eventów (gastronomicznych lub innych), a także w sytuacji, kiedy na umocowanie klasycznego dozownika ręczników papierowych nie ma czasu lub miejsca. Uchwyt na ręczniki papierowe to niezbędnik w każdej łazience hotelu, hostelu, szpitalu. przychodni i wielu innych miejscach.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 21

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 21

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Tork Pramol Cleanfix Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast