Preparaty do Dezynfekcji w Kuchni

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 14

Ustaw kierunek malejący
na stronę

W naszej ofercie znajdują się profesjonalne środki do dezynfekcji powierzchni mających kontakt z żywnością. Są to produkty marek takich jak Buzil, ECOLAB, Pramol i Voigt. Profesjonalne środki czystości i do dezynfekcji w gastronomii są bardzo istotne w kuchniach placówek gastronomicznych oraz innych punktów żywienia zbiorowego. Obowiązkiem osób zarządzających taką powierzchnią, poza dbaniem o czystość, jest również dbanie o regularną dezynfekcję powierzchni, sprzętu, narzędzi i blatów roboczych. Przestrzeganie norm i procedur wynika z systemu HACCP, którego celem jest zapewnienie bezpieczeństwa żywności.

Środki do dezynfekcji powierzchni mających kontakt z żywnością gwarantują bezpieczeństwo, a także niwelują zagrożeniami związane z zatruciami pokarmowymi. Oferujemy środki do konkretnych rodzajów powierzchni - na przykład do mycia i dezynfekcji naczyń, mycia mroźni i chłodni w temperaturach ujemnych, a także służące do usuwania nieprzyjemnych zapachów. Ponadto są to również produkty o uniwersalnym zastosowaniu - alkoholowe środki do dezynfekcji powierzchni oraz antybakteryjne profesjonalne środki czystości dla gastronomii.

Dezynfekcja kuchni nie powinna ograniczać się tylko do powierzchni roboczych oraz narzędzi - równie istotne jest dbanie o podłogi. Najlepszą metodą na ich dezynfekcję jest używanie preparatu, który jednocześnie myje i odkaża. Z tą wielozadaniowością doskonale poradzi sobie preparat marki Pramol Germex A, oparty na czwartorzędowych związkach amonowych. Ten środek myjąco-dezynfekujący działa w 30-60 sekund, skutecznie eliminuje bakterie, drożdże i wiele innych.

Profesjonalna chemia dla gastronomii, dzięki substancjom aktywnym w swoim składzie, błyskawicznie dezynfekuje powierzchnie, a jej antyseptyczny efekt utrzymuje się bardzo długo. Szybką dezynfekcję gwarantuje środek w wygodnej formie spray’u - na przykład Germex Spray marki Pramol. Można go użyć na blaty robocze, krajalnice, deski do krojenia, maszynki do mielenia mięsa i inne elementy sprzętu kuchennego. Wielkim atutem preparatów na bazie alkoholu - takich jak Germex Spray - jest fakt, że nie trzeba ich spłukiwać.

Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast