Dezynfekcja Kuchni

W naszej ofercie znajdują się profesjonalne środki do dezynfekcji powierzchni mających kontakt z żywnością. Są to produkty marek takich jak Buzil, ECOLAB, Pramol i Voigt. Profesjonalne środki czystości i do dezynfekcji w gastronomii są bardzo istotne w kuchniach placówek gastronomicznych oraz innych punktów żywienia zbiorowego. Obowiązkiem osób zarządzających taką powierzchnią, poza dbaniem o czystość, jest również dbanie o regularną dezynfekcję powierzchni, sprzętu, narzędzi i blatów roboczych. Przestrzeganie norm i procedur wynika z systemu HACCP, którego celem jest zapewnienie bezpieczeństwa żywności.

Środki do dezynfekcji powierzchni mających kontakt z żywnością gwarantują bezpieczeństwo, a także niwelują zagrożeniami związane z zatruciami pokarmowymi. Oferujemy środki do konkretnych rodzajów powierzchni - na przykład do mycia i dezynfekcji naczyń, mycia mroźni i chłodni w temperaturach ujemnych, a także służące do usuwania nieprzyjemnych zapachów. Ponadto są to również produkty o uniwersalnym zastosowaniu - alkoholowe środki do dezynfekcji powierzchni oraz antybakteryjne profesjonalne środki czystości dla gastronomii.

Dezynfekcja kuchni nie powinna ograniczać się tylko do powierzchni roboczych oraz narzędzi - równie istotne jest dbanie o podłogi. Najlepszą metodą na ich dezynfekcję jest używanie preparatu, który jednocześnie myje i odkaża. Z tą wielozadaniowością doskonale poradzi sobie preparat marki Pramol Germex A, oparty na czwartorzędowych związkach amonowych. Ten środek myjąco-dezynfekujący działa w 30-60 sekund, skutecznie eliminuje bakterie, drożdże i wiele innych.

Profesjonalna chemia dla gastronomii, dzięki substancjom aktywnym w swoim składzie, błyskawicznie dezynfekuje powierzchnie, a jej antyseptyczny efekt utrzymuje się bardzo długo. Szybką dezynfekcję gwarantuje środek w wygodnej formie spray’u - na przykład Germex Spray marki Pramol. Można go użyć na blaty robocze, krajalnice, deski do krojenia, maszynki do mielenia mięsa i inne elementy sprzętu kuchennego. Wielkim atutem preparatów na bazie alkoholu - takich jak Germex Spray - jest fakt, że nie trzeba ich spłukiwać.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 22

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 22

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Tork Pramol Cleanfix Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast