Dozowniki Papieru Toaletowego w Roli Tork

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 33

Ustaw kierunek malejący
Strona
na stronę

Oferujemy dozowniki papieru toaletowego marek, takich jak Katrin oraz Tork. Asortyment w klasycznych, uniwersalnych kolorach: białym, czarnym i srebrnym (stalowym) - odnajdzie się w każdej łazience, bez względu na styl jej wnętrza. Również wielkość dozowników papieru toaletowego jest zróżnicowana: w naszym sklepie znajduje się mini dozownik, a także dozownik podwójny lub w klasycznych wymiarach, to znaczy na jedną rolkę papieru toaletowego.

Wariant mini - poza mniejszymi niż klasyczny dozownik wymiarami oraz średnicą - umożliwia dozowanie pojedynczych odcinków papieru, co znacząco redukuje jego zużycie. Ponadto to wyjątkowo higieniczne, bo użytkownik dotyka tylko odcinka papieru, którego użyje.

Niektóre modele dozowników papieru toaletowego posiadają system automatycznej zmiany rolek. Innym wariantem tego produktu jest dozownik do podkładów medycznych w roli. To produkt rekomendowany do placówek medycznych, szpitali, przychodni i prywatnych gabinetów. Takie metalowe akcesorium może być zamontowane do mebli lub ściany.

Jak wybrać dozownik papieru toaletowego? Najlepiej sięgać po produkty od liderów w produkcji akcesoriów i środków higienicznych - w naszej ofercie znajdują się propozycje Tork oraz Katrin. Ponadto warto kierować się sposobem mocowania - im łatwiejszy sposób montażu, tym lepiej. Dodatkowo warto również wybierać model z opcją zapasowej rolki, okienkiem, dzięki któremu można kontrolować zużycie papieru oraz z hamulcem - dzięki niemu zużycie papieru jest optymalne, a rolka nadmiernie się nie rozwija.

Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast