Preparaty do odtłuszczania Powierzchni

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 81

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 81

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Profesjonalne środki odtłuszczające bez trudu poradzą sobie nawet z najbardziej uciążliwymi i starymi zabrudzeniami. Taki rodzaj plam może pojawić się wszędzie - w  domach i mieszkaniach, restauracjach, hotelach oraz wielu innych miejscach. Ponieważ tłuste zabrudzenia są bardzo powszechne, a zwykłe, sklepowe produkty często nie radzą sobie z ich usuwaniem, dlatego powstał cały szereg profesjonalnych preparatów do odtłuszczania.Nasze środki odtłuszczające to profesjonalne i skuteczne preparaty, o wyspecjalizowanym zastosowaniu, między innymi do odtłuszczania powierzchni w przemyśle spożywczym, powierzchni roboczych i kuchennych.

Popularną linią produktową odtłuszczaczy, dostępną w naszym sklepie, jest Anti-Oil marki Pramol. Środek, poza tłuszczem, usuwa również oleje, smary z podłóg, ścian i urządzeń. Preparat jest dostępny w 2 wariantach: Anti-Oil Extra - do odtłuszczania powierzchni roboczych oraz Anti-Oil - do odtłuszczania powierzchni w przemyśle spożywczym.

Również na gruncie przemysłu i przeróżnych jego gałęzi występują tłuste zabrudzenia. Preparat Dirt-Ex marki Pramol jest idealny do takich potrzeb - usuwa zarówno tłuszcze pochodzenia naftowego i roślinnego, jak i innego rodzaju zabrudzenia: oleje, osady i inne. Preparat nadaje się do czyszczenia hal produkcyjnych, parkingów i warsztatów, poradzi sobie ze śladami opon i kół wózków widłowych. Z kolei inny produkt - Pramaxol - jest wyspecjalizowany w usuwaniu zabrudzeń ropopochodnych.

Oferujemy również odtłuszczacze producentów, takich jak Pramol, Buzil, Daunpol, Eco Shine, ECOLAB, Johnson Diversey i Voigt. Ponadto są to środki do usuwania plam ropy i benzyny (Alkapast), a także inne środki służące do rozpuszczania zabrudzeń, do usuwania tłuszczu i bakterii lub - ponieważ przypalenia często idą w parze z tłustymi plamami - do usuwania tłuszczu i przypalonych zabrudzeń.

Tork Pramol Cleanfix Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast