Balsam w płynie Tork Premium mini do rąk i ciała

Tork
420202
Tork
Cena
31,98 zł 26,00 zł
Balsam Tork w płynie mini Premium do rąk i ciała

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Mydło w Płynie

3 do 10 dni roboczych

System: S2
Kolor: Biały
Pojemność: 457ml = 457 dawek 
Ilość sztuk w kartonie: 8

Rekomendowany do często mytych i dezynfekowanych rąk. Chroni skórę i przywraca naturalne właściwości skóry. Nie zawiera środków zapachowych ani barwiących, co zmniejsza ryzyko wystąpienia odczynów alergicznych. Przyjazny dla środowiska, posiada etykietę "Nordyckiego Łabędzia".
TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7322540394054
Producent Tork
Poziom jakości Premium
System S2 - System do mydeł w płynie, mały
Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast