Dezopol VC 420 - Dezynfekcja powierzchni

Voigt
VC420
Voigt
Cena
522,11 zł 424,48 zł

Preparat dezynfekująco-myjący dla przemysłu spożywczego i placówek służby zdrowia

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Czyszczenie Marmuru i Kamienia

Tylko %1 pozostał

Skoncentrowany preparat dezynfekcyjno-myjący na bazie czwartorzędowych związków amoniowych o działaniu bakteriobójczym i grzybobójczym, przeznaczony do mycia i dezynfekcji wodoodpornych powierzchni: podłóg ścian i sprzętów.

Może być stosowany przez przecieranie, zmywanie lub moczenie. W stężeniach użytkowych nie posiada zapachu, nie wpływa ujemnie na dezynfekowane powierzchnie, nie powoduje ich korozji. Preparat posiada pozwolenie Ministra Zdrowia, dopuszczony do stosowania w placówkach służby zdrowia oraz zakładach przemysłu spożywczego. W zależności od zastosowania zaleca się rozcieńczyć koncentrat  od 1 do 2,5% (10÷25 ml środka na 1 l roztworu).

  • Opakowanie: butelka 1l, kanister 10l,
  • pH: 6/*/8

Bezpieczeństwo: środek może powodować oparzenia, stwarza ryzyko poważnego uszkodzenia oczu. Stosować odpowiednią odzież ochronną, rękawice ochronne i okulary lub ochronę twarzy. W razie kontaktu z oczami lub skórą natychmiast obficie spłukać wodą i zasięgnąć porady lekarza. W przypadku spożycia, wypić dużą ilość wody i skontaktować się z lekarzem. Nie wywoływać wymiotów bez lekarskiej konsultacji.

Składniki:100 g preparatu zawiera następujące substancje czynne: 20 g chlorku didecylodimetylo-amoniowego oraz 3,5 g glukonianu chlorheksydyny.

Uwagi: Zalecenia dotyczące bezpiecznego postępowania z odpadami produktu i opakowaniem: Odpad produktowy – mniejsze ilości zdeponowane mogą być razem z domowymi śmieciami lub mocno rozcieńczone wprowadzone do kanalizacji. Należy przestrzegać lokalnych przepisów dotyczących ścieków. Odpad opakowaniowy – nie wyczyszczone opakowanie wypłukać wodą, usunąć zgodnie z przepisami urzędowymi. Opakowanie może zostać poddane recyklingowi.

Dane techniczne:Okres ważności: 12 miesięcy od daty produkcji. Data produkcji i numer serii na opakowaniu.

Więcej informacji
Producent Voigt
Rekomendowane miejsce stosowania Dezynfekcja, Hotel i pensjonat, Kuchnia i gastronomia
Utrzymanie podłóg Mycie
Rodzaj powierzchni Beton, Drewno i parkiet, Gres, Kamień naturalny, Linoleum, Marmur, Metal i armatura, PCV, Podłogi ceramiczne, Powierzchnie emaliowane
Waga 10 kg
Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast