Wood-Basic-Oil - Zabezpieczanie podłóg drewnianych

Pramol
wood-basic-oil
Pramol
Cena
61,14 zł 49,71 zł

Olej do zabezpieczania i pielęgnacji podłóg drewnianych

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Olejowanie Podłóg i Mebli

Tylko %1 pozostał
10 do 20 dni roboczych

Olej do zabezpieczania i pielęgnacji podłóg drewnianych przeznaczony do stosowania na podłogach olejowanych i niezabezpieczonych. W przypadku podłóg niezaolejowanych (surowe drewno) preparat stosujemy jako produkt do pierwszego olejowania. W przypadku podłóg zabezpieczonych olejem produkt może być stosowany jako produkt do pielęgnacji.

Specjalnie dobrana mieszanina olei powoduje, że podłogi zabezpieczone preparatem wood-Basic-Oil stają się bardzie odporne na zużywanie i mniej podatne na zabrudzenia. Dodatkowo preparat powoduje delikatne podkreślenie koloru każdego rodzaju drewna nie zmieniając jednak jego barwy.

Zastosowanie

Preparat gotowy do użycia – nie rozcieńczać. Zaaplikować około 1L preparatu na każde 10 m2 powierzchni, rozprowadzić równomiernie po powierzchni i pozostawić do wchłonięcia. W miejscach gdzie drewno ma większą wchłanialność zaaplikować dodatkową ilość oleju. Po około15 minutach usunąć preparat który nie został wchłonięty i postał na powierzchni, przy pomocy ściągaczki odpornej na oleje. Wypolerować powierzchnie przy użyciu białego lub tekstylnego pada. Przez 24 godziny po aplikacji nie należy przykrywać powierzchni ani umieszczać na niej ciężkich przedmiotów np. mebli. Pełna twardość powłoki – po około 7 dniach

Uwagi

Pady, ręczniki papierowe, ścierki inne tekstylia nasączone preparatem Wood-Basic-Oil po zakończeniu pracy muszą być przechowywane w wodzie lub w metalowym pojemniku bez dostępu powietrza ze względu na ryzyko nagłego samozapłonu.

Dane techniczne

  • Przechowywanie : w oryginalnym, zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej
  • Trwałość : 2 lata od daty produkcji
  • Składniki : oleje, rozpuszczalniki organiczne
Więcej informacji
Producent Pramol
Rekomendowane miejsce stosowania Biuro, Hotel i pensjonat, Środki specjalistyczne
Rodzaj powierzchni Drewno i parkiet
Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast