Tapi-Shampo - Czyszczenie wykładzin i tapicerek suchą, aktywną pianą

Pramol
2038
Pramol
Cena
38,62 zł 31,40 zł

Preparat do czyszczenia wykładzin, dywanów i tapicerek metodą pianowania - szampon

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Czyszczenie Tapicerek

Tylko %1 pozostał

Wysokopieniący preparat do czyszczenia metodą aktywnej piany. Szczególnie polecany do tapicerek, dywanówi wykładzin dywanowych naturalnych i syntetycznych. Trwała, sucha piana dokładnie wnika we włókna, efektywnie czyszcząc i odswieżając kolory. Pozostawia w pomieszczeniu przyjemny zapach.

  • Sposób użycia: roztwór 5-10 %
  • pH koncentratu: 6
  • Opakowania: butelka 1 l, kanister 10 l

Wskazania szczegółowe

Stosować 500 – 1000 ml na 10 l wody (5-10%). Przed szamponowaniem materiał gruntownie
odkurzyć, usunąć plamy. Miejsca niedostępne dla maszyny (brzegi, rogi) czyścić ręcznie miękką szczotką. Większe powierzchnie czyścić po kawałku odpowiednim urządzeniem do prania dywanów na sucho. Po zakończeniu czyszczenia, nadać puszystość czesząc go szczotką. Po całkowitym wyschnięciu dokładnie oczyścić odkurzaczem z resztek skrystalizowanego preparatu.

Uwagi

Przed szamponowaniem sprawdzić w niewidocznym miejscu odporność dywanów i tapicerki na odbarwiania. Ostrożnie przy dywanach i tapicerce na osnowie z juty (skurczenie, wybarwienia). Pod nogi mebli podłożyć podkładki z plastiku lub folii aluminiowej (plamy z rdzy lub bejcy).

Bezpieczeństwo

W razie kontaktu z oczami lub skórą natychmiast obficie spłukać wodą. W przypadku spożycia, wypić dużą ilość wody i skontaktować się z pomocą lekarską. Nie wywoływać wymiotów bez lekarskiej konsultacji.

Składniki

Zgodnie z zaleceniami UE: 5% - 15% anionowych związków powierzchniowo czynnych. Dalsze składniki: substancje zapachowe, środki konserwujące.

Dane techniczne

Możliwość przechowywania - do 2 lat.

Więcej informacji
Producent Pramol
Rekomendowane miejsce stosowania Hotel i pensjonat
Rodzaj powierzchni Tekstylia i dywany
Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast