Czyściwo Tork Advanced 440 papierowe, 3w., niebieski, celuloza TAD, długość 119m. 2 role/op, system W1/W2

Tork
130081
Tork
Cena
90,04 zł 73,20 zł
Czyściwo Tork Advanced 440 papierowe, 3w., niebieski, celuloza TAD, długość 119m. 2 role/op, system W1/W2 jest dostępny w <strong>opakowaniu zawierającym 2 szt.</strong>

Cena dotyczy jednej rolki produktu.

Czyściwo w małej roli Tork Advanced 440 Performance

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Czyściwa Celulozowe

3 do 10 dni roboczych

System: W1/W2
Kolor: Niebieski
Surowiec: Celuloza TAD
Ilość warstw: 3
Ilość odcinków: 350
Wymiary odcinka: 23,5 x 34 cm
Długość rolki: 119 m
Średnica rolki: 26,2 cm
Ilość rolek w kartonie: 2

Mocne czyściwo przeznaczone do zadań wymagających dużej absorpcji i wytrzymałości. Wykonane z 3 warstw celulozy w technologii TAD, co nadaje czyściwu mięsistości i miękkości. Nowa technologia klejenia warstw (w formie nieregularnych linii przypominających włókna) zapewnia większą trwałość, elastyczność oraz zapobiega rozwarstwianiu się czyściwa w trakcie pracy. Szybka absorpcja olejów i smarów - większa efektywność, oszczędność czasu. Duża chłonność - mniejsze zużycie czyściwa, niższe koszty. Wytrzymałe, zarówno w stanie suchym, jak i mokrym - większa wydajność, niezawodne w użyciu. Duża mięsistość i miękkość - zwiększone właściwości czyszczące, lepsza ochrona dłoni przed otarciami, większa efektywność. Uniwersalne - odpowiednie do różnych zastosowań.
TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7322540183818
Producent Tork
Poziom jakości Premium
System W1 - system czyściw naścienny/podłogowy/stojakowy
Kolor Niebieski
Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast