Czyściwo włókninowe Tork Premium do zabrudzeń przemysłowych w dużej roli szare

Tork
520304
Tork
Cena
733,55 zł 596,38 zł

Cena dotyczy jednej rolki produktu.

Czyściwo wielozadaniowe w dużej roli Tork Premium 520 do zabrudzeń przemysłowych

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Czyściwa Wielozadaniowe

3 do 10 dni roboczych

System: W1
Kolor: Szary 
Surowiec: Non-woven
Ilość warstw: 1
Ilość odcinków: 950
Wymiary odcinka: 42,8 x 38 cm
Długość rolki: 361 m
Średnica rolki: 38 cm
Ilość rolek w kartonie: 1

Wytrzymałe i mocne czyściwo stosowane do ciężkich zabrudzeń. Umożliwia czyszczenie silnie zabrudzonych powierzchni bez ryzyka rozdarcia czyściwa. Miękkie - w dotyku przypomina materiał. Elastyczne - ułatwia czyszczenie trudno dostępnych miejsc. Delikatne dla powierzchni podatnych na zarysowanie. O bardzo wysokim stopniu absorpcji, zwłaszcza oleistych substancji. Współpracuje nawet z bardzo silnymi rozpuszczalnikami. O obniżonej pylności. Świetnie zastępuje szmaty bawełniane.

TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7322540057478
Producent Tork
Poziom jakości Premium
System W1 - system czyściw naścienny/podłogowy/stojakowy
Kolor Szary
Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast