Czyściwo papierowe Tork do podstawowych zadań, dwuwarstwowe, białe

Tork
121206
Tork
Cena
37,15 zł 30,20 zł
Czyściwo papierowe Tork do podstawowych zadań, dwuwarstwowe, białe jest dostępny w <strong>opakowaniu zawierającym 6 szt.</strong>
Cena dotyczy jednej rolki produktu. Czyściwo Tork papierowe do podstawowych zadań białe, makulatura, 160 metrów, system M2.

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Czyściwa Makulaturowe

3 do 10 dni roboczych

System: M2
Kolor: Biały
Surowiec: Makulatura 
Ilość warstw: 2
Długość rolki: 160 m
Ilość odcinków: 457  
Wymiary odcinka: 20x35 cm
Ilość rolek w kartonie: 6

Czyściwo papierowe Tork do podstawowych zadań 2-warstwowe to oszczędne rozwiązanie, które idealnie sprawdzi się przy ścieraniu płynów i wycieraniu rąk. Papier pasuje do dozownika centralnego dozowania Tork® – pojemnego i wszechstronnego dozownika do profesjonalnych zastosowań obejmujących wycieranie powierzchni i rąk.
Łatwa obsługa jedną ręką
 

 
TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7310791210049
Producent Tork
Poziom jakości Universal
System M2 - System centralnego dozowania duży
Kolor Biały
Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast