Czyściwo włókninowe o niskiej pylności Tork (wkład do wiaderka)

Tork
190491
Tork
Cena
106,06 zł 86,23 zł
Cena dotyczy jednej rolki produktu. Czyściwo Tork włókninowe o niskiej pylności Handy Bucket Wkład, 1 warstwa, kolor seledynowy

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Czyściwa Specjalistyczne

3 do 10 dni roboczych

System: Handy Bucket Wkład
Kolor: Seledynowy
Surowiec: włóknina
Ilość warstw: 1
Ilość odcinków:  200
Wymiary odcinka: 16,5 x 30 cm 
Ilość opakowań w kartonie: 1

Tork czyściwo włókninowe o niskiej pylności jest wytrzymałe i elastyczne. Czyściwo jest pakowane w formie wkładów-rolek do wiaderka, które pozwala na dodanie własnych środków czyszczących, a dozowanie po jednym odcinku i łatwo zamykane wieczko sprawiają, że czyściwo nie wysycha.
Do stosowania z większością rozpuszczalników, środków dezynfekujących i detergentów
Wszechstronne czyściwo do rozmaitych zadań. Dzięki odporności na rozrywanie i dużej chłonności pozwala znacznie zredukować zużycie.
Idealne do pracy z delikatnymi powierzchniami dzięki właściwościom niskopylnym
TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7322540741711
Producent Tork
Poziom jakości Premium
System W10 - System Handy Bucket duże wiaderko
Kolor Turkusowy
Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast