Czyściwo włókninowe super wytrzymałe Tork Premium

Tork
90478
Tork
Cena
121,86 zł 99,07 zł

Cena dotyczy jednej rolki produktu.

Tork Premium Czyściwo Sensitive

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Czyściwa Specjalistyczne

3 do 10 dni roboczych

System W4. 
Kolor Biały.
Wym. 38,5 x 42,8 cm.
Opakowanie 90 odcinków
materiał: włókina

 

Doskonałe do miejsc wrażliwych na pylenie. Niskopylne - nawet po nasączeniu rozpuszczalnikiem czy detergentem. W dotyku przypominające miękki materiał. O wysokich zdolnościach absorpcyjnych dzięki wyjątkowej dziurkowanej strukturze. Mocny materiał zapewnia długotrwałe działanie - może być stosowane kilkakrotnie.  Odporne na wysoką temperaturę (do 360 stopni). Może być sterylizowane w temp do 140 stopni. Cena podana za sztukę.
TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7322540867374
Producent Tork
Poziom jakości Premium
System W4 - System Top pak
Kolor Biały
Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast