Disher Hard Eco Shine - Maszynowe mycie naczyń w twardej wodzie

Eco Shine
3044
Eco Shine
Cena
81,00 zł 65,85 zł

Uniwersalny, skoncentrowany płyn do maszynowego mycia naczyć we wszystkich typach zmywarek gastronomicznych, zalecany przy twardej wodzie

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Kuchnia

3 do 5 dni roboczych

Uniwersalny, skoncentrowany płyn do maszynowego mycia naczyń we wszystkich typach zmywarek gastronomicznych, zalecany przy twardej wodzie. Preparat do wszystkich typów zmywarek  gastronomicznych. Skutecznie likwiduje trudne do usunięcia zabrudzenia z tłuszczu, białka, skrobi, ślady po herbacie. Zwiększona ilość substancji zmiękczających wodę. Zabezpiecza szkło przed ścieraniem i matowieniem. Zapobiega korozji zmywarki. Działa skutecznie także w bardzo twardej wodzie. Kompatybilny z wszystkimi typami dozowników. Przedłuża życie dozowników poprzez filtrowanie w procesie produkcji. Gwarancja cząstek stałych nie większych niż 0,2 mm.

  • Sposób użycia: 1 - 5 ml/1 l. wody
  • pH 1 % roztworu: ok. 12,5
  • Opakowania: Kanister 5 l, 10 l i 20 l

Wskazania szczegółowe:

Dozowanie: 0,1 – 0,3 ml/l w zależności od jakości wody.  Sprawdzić twardość wodyWprowadzić wężyk dozownika do kanistra z preparatem. Wyregulować dozowanie płynu według tabeli dozowania. Nie stosować do aluminium.

Bezpieczeństwo:
Przy podłączaniu stosować okulary i rękawice ochronne. W razie kontaktu z oczami lub skórą natychmiast obficie spłukać wodą. W przypadku spożycia, wypić dużą ilość wody i skontaktować się z lekarzem. Nie wywoływać wymiotów bez lekarskiej konsultacji.

Dane techniczne:
Możliwość przechowywania - do 2 lat

Więcej informacji
Producent Eco Shine
Rekomendowane miejsce stosowania Hotel i pensjonat, Kuchnia i gastronomia, Mycie naczyń
Utrzymanie podłóg Mycie
Tork Pramol Cleanfix Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast