Dozownik do serwetek Tork Xpressnap® w składce do zabudowy czarny

Tork
272701
Tork
Cena
291,49 zł 236,98 zł
Dozownik Tork do serwetek

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Dozowniki do Serwetek

5 do 10 dni roboczych

System: N4
Kolor: Czarny
Wymiary: 23,2  x 35,9 x 32,7 cm
Pojemność: 675 serwetek

 

Większy poziom higieny dzięki dozowaniu tylko jednej serwetki za każdym razem. Dozownik ogranicza zużycie serwetek. Możliwość montażu w blacie - oszczędność miejsca. Możliwość montażu zarówno w pionie jak i poziomie dla większej wygody. Idealny do restauracji typu fast food, stołówek, stadionów, parków rozrywki czy stacji benzynowych.

CZAS REALIZACJI DO 10 DNI
TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7322540590296
Producent Tork
System N4 - System dozowania serwetek Xpressnap
Kolor Czarny
Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast