Dozownik do wkładek zapachowych Tork

Tork
562500
Tork
Cena
8,57 zł 6,97 zł
Dozownik Tork do wkładek zapachowych.

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Odświeżacze Powietrza

5 do 10 dni roboczych

System A2.
Kolor biały. Plastik.
Wym. 8,6 x 7 x 2 cm.

PRODUKT NIE ZAWIERA W SOBIE WKŁADU


Estetyczny dozownik na wkładki zapachowe. Przeznaczony do pomieszczeń o kubaturze 15-20 cm3. Zawieszany minimum 30 cm nad podogą wkomponuje się w wystrój każdej toalety.
TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7322540496789
Producent Tork
System A2 - System wkładek zapachowych
Kolor Biały
Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast