Dozownik do chusteczek higienicznych Tork stalowy

Tork
460013
Tork
Cena
177,28 zł 144,13 zł
Dozownik Tork na chusteczki higieniczne

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Dozowniki do Serwetek

3 do 10 dni roboczych

System: F1
Kolor: srebrny
Tworzywo: stal nierdzewna
Wymiary: 6,7 x 25,6 x 13,6 cm


Uniwersalne i nowoczesne wzornictwo. Pasuje do każdego wnętrza. Elastyczne rozwiązanie - stojący lub montowany na ścianie. Łatwa wymiana wkładu. Do dozownika pasują chusteczki w opakowaniach prostokątnych a'100.

 
TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7322540782356
Producent Tork
System F1 — system chusteczek do twarzy
Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast