Dozownik na serwetki Tork Xpressnap® drewniany

Tork
273002
Tork
Cena
359,91 zł 292,61 zł
Dozownik Tork do serwetek

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Dozowniki do Serwetek

3 do 10 dni roboczych

System: N4
Kolor: Brązowy
Tworzywo: Drewno
Wymiary: 19,3 x 20,3 x 13,6 cm
Pojemność: 150 serwetek

Bardzo elegancki dozownik wykonany z wysokiej jakości materiału (drewno orzechowe). Idealny do eleganckich restauracji typu Self-Service lub bardziej świadomych miejsc. Większy poziom higeny dzięki dozowaniu tylko jednej serwetki za każdym razem. Ogranicza zużycie. Zdobywca nagrody Red Dot Award 2014.

CZAS REALIZACJI DO 10 DNI
TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7322540697834
Producent Tork
System N4 - System dozowania serwetek Xpressnap
Kolor Brązowy
Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast