Dozownik Tork do papieru toaletowego w roli Mini-Jumbo stalowy

Tork
460006
Tork
Cena
379,92 zł 308,88 zł
Dozownik Tork do papieru toaletowego w mini jumbo roli

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Dozowniki Papieru Toaletowego w Roli

3 do 10 dni roboczych

System: T2
Kolor: Srebrny
Tworzywo: Stal nierdzewna
Wymiary: 35,5 cm x 25,4 cm x 13,3 cm

Powierzchnia aluminiowa została poddana utlenianiu anodowemu, dzięki czemu ślady palców oraz zarysowań nie są widoczne Model charakteryzuje nowoczesne wzornictwo, łatwość w obsłudze i duża pojemność. Dozownik posiada funkcję ''stub roll'' - polegająca na dozowaniu papieru z kończącej się rolki przy jednoczesnym uzupełnienia dozownika w nową rolę.
TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7322540782349
Producent Tork
System T2 - System toaletowy Mini jumbo
Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast