Dozownik Tork do papieru toaletowego w składce czarny

Tork
556008
Tork
Cena
159,57 zł 129,73 zł
Dozownik Tork do papieru toaletowego w składce

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Dozowniki Papieru Toaletowego w Składce

3 do 10 dni roboczych

System: T3
Kolor: Czarny
Tworzywo: Plastik ABS+MABS
Wymiary: 27,1 x 15,9 x 12,8 cm

Uniwersalny dozownik - pasuje do każdego wnętrza. Zabezpieczenie przed przepełnieniem - linia znajdująca się w środku dozownika wskazuje optymalny poziom jego napełnienia Otwierany z góry - łatwy do uzupełnienia w każdej chwili Dozownik Tork do papieru toaletowego w składce (system T3) przeznaczony jest do toalet o średnim i małym natężeniu ruchu. Gwarantuje mniejsze zużycie papieru w porównaniu do tradycyjnych papierów toaletowych w rolkach w takich miejscach jak pokoje hotelowe, restauracje i niewielkie biura.
TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7322540354881
Producent Tork
System T3 - System papieru toaletowego w składce
Kolor Czarny
Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast