Dozownik Tork Xpress® do ręczników papierowych wielopanelowy stalowy

Tork
460004
Tork
Cena
506,51 zł 411,80 zł
Dozownik Tork do ręczników wielopanelowych

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Dozowniki Ręczników w Składce

3 do 10 dni roboczych

System: H2
Kolor: Srebrny
Tworzywo: Stal nierdzewna
Wymiary: 46,8 x 31,7 x 10,1 cm

Funkcjonalny i nowoczesny idealnie pasuje do wnętrz o najwyższym standardzie. Powierzchnia aluminiowa została poddana utlenianiu anodowemu, dzięki czemu ślady palców oraz zarysowań nie są widoczne. Kontrolowane otwieranie dozownika - mechanizm otwiera pokrywę dozownika do połowy (automatyczny hamulec) - dalej otwiera się po pociągnięciu pokrywy. Dozuje po jednym listku - niższe zużycie ręczników.
TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7322540782325
Producent Tork
System H2 - System ręczników Multifold w składce wielopanelowej
Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast